Bogumiła Wander to niekwestionowana ikona Telewizji Polskiej
Jan BIELECKI/East News
Irmina Jach - 15 Października 2020

Ujawniono kulisy odejścia Bogumiły Wander z TVP. Prawdę trzymano w tajemnicy do samego końca

Bogumiła Wander to niekwestionowana ikona Telewizji Polskiej. Nieco starsi widzowie z pewnością pamiętają piękną, charyzmatyczną i niezwykle elegancką dziennikarkę, która zachwycała klasą i wspaniałymi manierami. Gdy zniknęła z anteny, fani pogrążyli się w rozpaczy. Właśnie ujawniono kulisy odejścia prezenterki. Prawdę trzymano w tajemnicy do samego końca.

Bogumiła Wander przez lata była ulubienicą telewidzów. Gdy w 2003 roku, tuż po swoich 60. urodzinach podjęła decyzję o przejściu na emeryturę, Polacy wzdychający do prezenterki nie kryli szoku. Pożegnanie, które odbyło się na antenie Telewizji Polskiej, było niezwykle wzruszające. Do dziś nie ujawniono jednak powodu nieoczekiwanego odejścia. Teraz prawda wyszła na jaw.

Wszystkich ŚwiętychZapadła decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Wszyscy dowiedzieli się przez specjalny komunikat archidiecezjiCzytaj dalej

Bogumiła Wander zdradziła kulisy odejścia z Telewizji Polskiej

Bogumiła Wander była aktywna zawodowo od połowy lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Gdy po raz pierwszy zjawiła się w studiu łódzkiego środka Telewizji Polskiej jako laureatka konkursu na spikerkę, została powitana kwiatami. Bukiet dostała także cztery dekady później, gdy nadszedł czas pożegnania. Publiczne odejście miało na celu zapobiegnięcie plotkom i pomówieniom. Mimo że dziennikarka ciągle podkreślała, że emerytura to jej świadoma i osobista decyzja, wiele osób uważało, że została zwolniona przez zarząd. Nie pomagały nawet otwarte wypowiedzi na ten temat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła na dietę24-latka ważyła 300 kg. Postanowiła zmienić swoje życie, rok później była nie do poznaniaCzytaj dalej

- Pokazując się w telewizji, właściwie nigdy nie miałam czasu dla siebie. Dyżurowałam w weekendy, święta, sylwestry. Uznałam w końcu, że najwyższa pora zacząć cieszyć się życiem. Weszłam w XXI wiek jako osoba wolna od trosk związanych z pracą w telewizji - mówiła Bogumiła Wander w jednym z ostatnich wywiadów, podkreślając, że decyzję o emeryturze podjęła dobrowolnie.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro. Napłynęły doniesienia po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

2. Zmieniają obostrzenia, właśnie opublikowano nowe rozporządzenie. Już jutro wchodzą w życie

3. Pomarańczowy alert objął właśnie tysiące Polaków. Sytuacja jest bardzo zła, pojawiły się oficjalne ostrzeżenia

Nie jest tajemnicą, że przed kilka ostatnich lat pracy Bogumiła Wander, dotąd uważana za najjaśniejszą z gwiazd Telewizji Polskiej, była spychana na boczny tor. Jej "Życie na puentach" zaczął być emitowany w późnych godzinach nocnych, co przekładało się na liczność odbiorców. Prezenterka twierdzi jednak, że gasnąca popularność nie była dla niej problemem. Emerytura pozwoliła jej na ułożenie sobie życia zgodnie z oczekiwaniami.

- Zmieniłam adres, przeniosłam się do nowego mieszkania, zrobiłam remont. Mogę wreszcie bez reszty poświęcić się miłości i mężczyźnie, którego bezgranicznie kocham - wyznała Bogumiła Wander.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekł najlepszy pod słońcem przepis na pierogi według Magdy Gessler. Równie aksamitnego farszu nigdy nie jedliście
  2. Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nagle, zaczęła się śmiać z samej siebie (FOTO)
  3. Wiadomość prezydenta Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Wszystko po spotkaniu z szefem GIS
  4. Już od czwartku, po 2080 złotych "na rękę". Duża grupa Polaków dostanie pieniądze, lepiej sprawdzić
  5. MZ przekazało najgorsze wiadomości. Wkrótce Polaków czeka nieuniknione, jest potwierdzenie
  6. Sony może szykować prawdziwą rewolucję. Wszyscy fani PlayStation 5 powinni zacierać ręce

Psychotest z liśćmiWybierz liść i poznaj swoją przyszłość. Odpowiedź zdradza, co czeka cię w najbliższym czasieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News