Widzowie ją uwielbiali, media obiegły dramatyczne doniesienia o Bogumile Wander. Chodzi o jej zdrowie

Widzowie ją uwielbiali, media obiegły dramatyczne doniesienia o Bogumile Wander. Chodzi o jej zdrowie Źródło: youtube.com Patriot24.TV

Bogumiła Wander, kultowa prezenterka polskiej telewizji, już przed laty zniknęła z ekranów. Dziś nie udziela się w mediach, rzadko możemy spotkać ją na eventach branżowych. Wszystko przez jej bardzo zły stan zdrowia, smutne doniesienia.

Bogumiła Wander aktywnie pracowała do 2003 roku. Dziś ma 76 lat - przed kilkoma laty wraz z mężem chętnie brylowała wśród znajomych. Teraz stan zdrowia jej na to nie pozwala.

Bogumiła Wander nieustannie potrzebuje pomocy męża

Znana prezenterka znana jest nie tylko ze swojego profesjonalizmu, ale i z przywiązania do bliskich osób. Swojego męża zabierała na największe wydarzenia, widać było, że ogromnie się kochają. Dziś Bogumiła Wander musi korzystać z jego pomocy. Były żeglarz przejął nie tylko obowiązki domowe, ale też musiał poprosić o pomoc profesjonalistów. Dziennikarze dowiedzieli się, że gwiazda przebywa w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym, specjalizującym się w opiece nad osobami starszymi.

Wiele osób podejrzewało wcześniej, że Bogumiła Wander zmaga się z poważną chorobą. Przykre jest to, że jej stan zdrowia się pogarsza. Kiedy 2 lata temu prezenterka wraz z mężem brała udział w premierze książki Magdy Gessler, obecni na wydarzeniu dziennikarze wydedukowali, że Bogumiła Wander może walczyć z chorobą Alzheimera. Mąż nie odstępował jej na krok, a gwiazda wydawała się być nieco zagubiona i rozkojarzona. Uwagę przykuwał też pewien szczegół.

Do kurtki miała przyczepiony numer telefonu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas premiery książki dziennikarze zauważyli, że Bogumiła Wander ma przypiętą do kurtki karteczkę z numerem telefonu. Być może to zabieg na wypadek, gdyby prezenterka zagubiła się, wyszła z imprezy lub gdyby potrzebowała innej pomocy. Na specjalnej metce znajdował się zapewne numer do bardzo bliskiej jej osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków. MZ właśnie podało przygnębiające informacje
2. Znamy decyzję ws. terminu powrotu do szkół. Premier i minister ogłoszą nowe zalecenia

Być może choroba Bogumiły Wander jest dziedziczna - na Alzheimera, według doniesień mediów, choruje też jej brat, Włodzimierz Wander. Znany saksofonista od ponad 40 lat mieszka w Chicago i tam też się leczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oferował błyskawiczne testy na koronawirusa. Grozi mu 8 lat więzienia
  2. Robert Lewandowski pokazał jak ćwiczy w domu. Nasz kapitan ma sylwetkę jak kulturysta (WIDEO)
  3. Nie wytrzymała i ujawniła sekret królowej, o którym wiedzieli tylko najbliżsi. Wiele osób będzie oburzonych
  4. Ostrzegali przed koronawirusem, nikt ich nie słuchał. Teraz mówią o kolejnych zagrożeniach, których powinniśmy się bać
  5. Pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. Zostawił rodzinie niebywały prezent, "dar od losu"
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News