Bogumiła Wander ma problemy
TRICOLORS East News
Irmina Jach - 6 Sierpnia 2020

Bardzo smutne informacje o Bogumile Wander. Mąż musiał podjąć dramatyczną decyzję

Bogumiła Wander zmaga się z w ostatnim czasie z poważnymi problemami. Media obiegły smutne informacje na temat legendarnej spikerki i prezenterki Telewizji Polskiej. Okazuje się, że 77-letnia dziennikarka znacznie podupadła na zdrowiu. Mąż gwiazdy, Krzysztof Baranowski, był zmuszony do podjęcia dramatycznej decyzji.

Bogumiła Wander była niegdyś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Piękna prezenterka stanowi swoistą ikonę Telewizji Polskiej w czasach PRL. Mimo zmian systemowych i kadrowych jako jedyna była obecna na antenie przez niemal pięć dekad. Nietuzinkowa uroda, doskonała dykcja oraz kultura osobista sprawiały, że przez lata była niedoścignionym wzorem dla początkujących adeptów zawodu dziennikarza. Zawsze mogła poszczycić się nienagannym makijażem i fryzurą, które tworzyła samodzielnie. Niestety, okazuje się, że ostatnimi czasami mocno podupadła na zdrowiu.

Wszyscy znają go z roli Paździocha w serialu „Świat według Kiepskich”Wielki smutek. Z Ryszardem Kotysem jest bardzo słabo, Paździoch z „Kiepskich” w opłakanym stanieCzytaj dalej

Bogumiła Wander ma poważne problemy zdrowotne

Bogumiła Wander od kilkunastu lat jest zamężna z żeglarzem, Krzysztofem Baranowskim. Mimo, że oboje mieli rodziny, szybko połączył ich płomienny romans. Jeszcze niedawno małżonkowie byli stałymi bywalcami salonów, gdzie nieodłącznie wzbudzali duże zainteresowanie. Gwiazda towarzyszyła mężowi także w tracie rejsów, na które udawał się w wolnym czasie. Niestety, z doniesień medialnych wynika, że te aktywności należą już do przeszłości. Od dłuższego czasu prezenterka choruje na na Alzheimera. Jej stan jest naprawdę poważny. Na jednej z ostatnich imprez, na których widziano parę, Bogumiła Wander miała przypiętą do kurtki karteczkę z numerem telefonu, który okazałby się niezbędny w przypadku zgubienia przez nią drogi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jajka poleZobaczył na polu wyjątkowo dziwne jaja. Gdy podszedł bliżej, zamarł ze strachuCzytaj dalej

Na szczęście, była ikona Telewizji Polskiej może liczyć na wsparcie ukochanego męża. Krzysztof Barański od lat sprawuje opiekę nad żoną. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu. To do niego należą obowiązki takie jak sprzątanie, gotowanie i robienie zakupów. Spikerka wielokrotnie podkreślała, że mąż jest miłością jej życia i to dzięki niemu jest szczęśliwa, mimo że choroba coraz mocniej daje jej się we znaki. Wywiad, którego Krzysztof Barański udzielił "Faktowi" pokazał, że żeglarz może liczyć na pomoc najbliższych, którzy również sprawują pieczę nad prezenterką.

Dzisiaj grzeje:

1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

- Jadę na łódkę w przyszłym tygodniu. Może będzie to kilka dni, a może zrobi się z tego troszkę dłuższy urlop. Zobaczymy, na ile pozwoli mi właściciel łódki w Szczecinie - wyznał Krzysztof Baranowski.

Bogumiła Wander zostanie w tym czasie w ich rodzinnym domu. Jej mąż przyznał, że stan zdrowia 77-latki nie pozwala na wspólny wyjazd. Chcąc wybrać się na wakacje, musiał podjąć dramatyczną decyzję o pozostawieniu partnerki w domu. Na szczęście, dziennikarka jest tam bezpieczna. Krzysztof Baranowski nie ukrywa jednak, że jego żona nie wróci już do świata show-biznesu. Ta informacja z pewnością zasmuci jej fanów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Powiedział kilka słów do mikrofonu
  2. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  3. Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę
  4. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
  5. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

Kobieta - rzucił ją chłopak, bo była za grubaRzucił ją chłopak, bo była za gruba. Zemściła się w sposób, który zapamięta do końca życiaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik/Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News