Jest źle z Boczkiem z Kiepskich! Groziła mu amputacja

Jest źle z Boczkiem z Kiepskich! Groziła mu amputacja

Aktorzy popularnego serialu Polsatu "Świat według Kiepskich" nie są ostatnio w najlepszej formie. Wszyscy są już w podeszłym wieku, więc ciężko się dziwić, że choroby i bolesne dolegliwości chwytają się ich coraz częściej. Nikt jednak nie spodziewał się, że w przypadku serialowego Boczka sytuacja jest aż tak poważna.

Dariusz Gnatowski, grający postać Boczka, to najmłodszy z sąsiadów w kamienicy serialu "Świat według Kiepskich". Ma zaledwie 57 lat, ale z jego stanem zdrowia jest naprawdę źle. Gdy dowiedział się o poważnej chorobie, był już zaledwie krok od amputacji nogi. Po poważnym skaleczeniu rana nie goiła się tak, jak powinna. Dopiero wtedy Gnatowski zdecydował się iść na badania do lekarza. To, czego się dowiedział, przeraziło fanów.

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" ma cukrzycę! Jego kariera jest zagrożona

Dariusz Gnatowski w jednym z wywiadów przyznał, że ma cukrzycę. To właśnie dlatego rana nie chciała się zagoić, lekarze jednak poradzili sobie z problemem. Gorzej, gdy chodzi o karierę i hitową rolę aktora. Cukrzyca powoduje, że Gnatowski niesamowicie szybko chudnie. Jest to duże zagrożenie dla jego dalszych występów w serialu. Jak się bowiem okazuje, Boczek musi mieć określoną wagę i ani kilograma mniej! Tego wymagają producenci hitu Polsatu, który na ekranach możemy oglądać już od 1999 roku.

Nie tylko Dariusz Gnatowski. Pozostali aktorzy też są zagrożeni

Problemy zdrowotne dotykają jednak wszystkich czołowych aktorów serialu "Świat według Kiepskich". Andrzej Grabowski, grający Ferdka Kiepskiego, przeszedł operację wszczepienia endoprotezy biodra. Z tego powodu musiał bardzo szybko zrzucić na wadze, bo proteza okazała się zbyt przeciążona. Grabowski przeszedł operację zmniejszenia żołądka, przez co zaledwie w kilka tygodni stracił 40 kilogramów! To tempo utraty wagi wiązać się jednak może z poważnymi konsekwencjami, które do tej pory szczęśliwie nie wystąpiły. Problemami związanymi z wiekiem podzielił się serialowy Paździoch, czyli Ryszard Kotys. 86-latek cierpi na zaniki pamięci i chwilową dezorientację. Przyznaje, że w najgorszych momentach potrafi zgubić się na własnej klatce schodowej. Choć jego mózg jest stale aktywny, przykładowo podczas zapamiętywania kwestii ze scenariusza, wyraźnie nie jest w pełni sił.

PRZECZYTAJ: Pogrzeb Kory - gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia?

PRZECZYTAJ: Polskie zwierzę znalezione ranne, z makabryczną pamiątką w ciele. Szok

PRZECZYTAJ: Gwiazda Polsatu wstawiła przerażające zdjęcie. Jej twarz jest zmasakrowana

PRZECZYTAJ: Horror gwiazdy TVP. Znalazła się w centrum tragicznych wydarzeń

Świat według Kiepskich - Dariusz Gnatowski jako Boczek Świat Według Kiepskich Świat według Kiepskich Fot. Facebook/Świat według Kiepskich
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News