Bocian desperat chciał ze sobą skończyć. Uratowali go strażacy

Bocian desperat chciał ze sobą skończyć. Uratowali go strażacy Źródło: pixabay/theotherkev/

Bocian to bez wątpienia niezwykle mądre zwierzę. Dowodem na to może być próba samobójcza jednego z przedstawicieli tych ptaków. Czujni strażacy na szczęście nie dopuścili do takiej tragedii.

Zdesperowany bocian chciał targnąć się na swoje życie, w czym przeszkodzili mu dzieli funkcjonariusze. Okazuje się, że zwierzak miał poważne powody do tego, by zakończyć swój żywot, czym również zajęli się strażacy. Choć ptak stawiał opór, mundurowym szybko udało się go posiąść i odprowadzić w odpowiednie miejsce. 

Bocian chciał odebrać sobie życie. Wszystko przez potworne zdarzenie 

Wszystko miało miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Bocian, tak jak jego przyjaciele z tego samego gatunku, chciał zakończyć swoje lądowanie na słupie elektrycznym. Choć wydawać by się mogło, że siadanie na nich ptaki mają opanowane do perfekcji, tym razem wszystko wyszło zupełnie odwrotnie.

Biedny bocian został porażony prądem, co sparaliżowało jego jedno skrzydło. Zwierzak nie był w stanie latać, a przynajmniej nie tak, by wraz z końcem lata wrócić do ciepłych krajów. Wszystko wskazuje na to, że ptak nie widział rozwiązania całej sytuacji, a przynajmniej nie optymistycznego. 

Czerwononogi udał się zatem w miejsce, gdzie zamierzał odebrać sobie życie. Jak gdyby nigdy nic spacerował sobie po torach, po których już za chwilę miał przejechać pociąg. Zrezygnowały wyczekiwał na moment ostatecznego pożegnania ze światem, jednak niespodziewanie zjawiła się straż pożarna, która we wszystkim mu przeszkodziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Walka była zacięta 

Funkcjonariusze usiłowali zabrać zwierzaka z miejsca zagrożenia, jednak nim do niego doszli, bocian przestraszył się i uciekł. Strażacy nie zamierzali tak tego zostawić, wiedząc, że ptak za chwilę znów może chcieć ze sobą skończyć. Szybko za nim pogonili i już po chwili mieli go w swoich rękach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Potworny plan bociana o odebraniu sobie życia legł w gruzach, co wyszło mu na dobre. Mundurowi zabrali go do weterynarza, gdzie pod okiem specjalistów i przede wszystkim dzięki niezbędnemu leczeniu, jeszcze przed końcem lata dojdzie do siebie. Dzięki pomocy strażaków, będzie mógł wrócić do swojej ukochanej Afryki. 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło! 
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  6. Właśnie ujawniono nadawcę przelewu na prawie milion złotych dla Tadeusza Rydzyka. W głowie się nie mieści

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu