Policja nie mogła w to uwierzyć. Pijany 21-latek wjechał na drzewo

Policja nie mogła w to uwierzyć. Pijany 21-latek wjechał na drzewo Źródło: materiały policji

BMW prowadzone przez 21-latka dokonało wielkich zniszczeń. Ku zdziwieniu policji, samochód prowadzony przez młodego mężczyznę nie wyhamował i dosłownie wjechał na wielkie drzewo, rosnące przy drodze, niemalże dotykając jego korony. Takiego wypadku już dawno nie było.

BMW prowadzone przez 21-latka dokonało nieprawdopodobnych zniszczeń. Mężczyzna, który prowadził auto, niemalże wjechał na koronę drzewa, całkowicie nie zważając na przepisy i swój zdrowy rozsądek. Policja, badająca sprawę wypadku była zszokowana skalą zniszczeń dokonanych przez prowadzącego pojazdem, którego auto, dosyć nieoczekiwanie, znalazł się w pionie.

BMW wjechało na drzewo. Kuriozalny wypadek drogowy

21-latek wraz ze swoimi przyjaciółmi nie mógł się spodziewać, że tej drogi do domu już nigdy nie zapomni. Pijany kierowca, który poruszał się z wielką prędkością po drodze w Janowie Lubelskim, spotkał się z wyjątkowo niedobrą pogodą do jazdy. Zważając na fakt, że mężczyzna był pijany, to jego przejażdżka zakończyła się dosyć niespotykaną kraksą. Prowadzony przez niego pojazd wjechał na drzewo i znalazł się w pionie.

'

Wypadek jest o tyle nietypowy, że BMW nie wbiło się w drzewo, chociaż według ustaleń policji, pojazd poruszał się z bardzo dużą prędkością i czysto w teorii powinien skończyć tor jazdy, przebijając konar rośliny. Stało się jednak zupełnie inaczej i najprawdopodobniej tylko to uratowało kierowcę i podróżujących pasażerów przed niechybną śmiercią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja komentuje nietypowy wypadek

Nie da się ukryć, że tak nietypowe zdarzenie drogowe wzbudziło komentarze ze strony funkcjonariuszy obecnych na miejscu zdarzenia. Swoje stanowisko w sprawie zabrały nawet władze komendy w Janowie Lubelskim.

– 21-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem – powiedziała portalowi Kurierowi Lubelskiemu st. asp. Faustyna Łazur z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

Kuriozalny wypadek sprawił, że kierowca i jego przyjaciele doznali niegroźnych obrażeń. Pomimo uniknięcia czyjejkolwiek śmierci w zdarzeniu, pijący alkohol 21-latek będzie odpowiadał prawnie za swoją postawę na drodze. Policja postawiła mu zarzut podróży pod wpływem, a także narażenie na spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

BMW

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News