Błyskawiczna, paniczna reakcja rządu. Będzie gigantyczny skandal

Błyskawiczna, paniczna reakcja rządu. Będzie gigantyczny skandal

Na jaw wyszedł właśnie skandal, który zatrzęsie całą Polską. Sprawą zainteresował się już gabinet Beaty Szydło, a odpowiednie ministerstwo podjęło drastyczne kroki. Następne dni będą bardzo interesujące. 

Polski Związek Kolarski znalazł się w sytuacji, w której nigdy dotąd nie był. Ujawniono mianowicie aferę, która zatrzęsła nim w posadach i minie jeszcze wiele czasu, zanim zostanie wyjaśniona. Ministerstwo Sportu i Turystyki błyskawicznie zareagowało na rozwijającą się sytuację. ZOBACZ TAKŻE: Gejowski SEKS-SKANDAL w partii rządzącej! 36 polityków oskarżonych Chodzi i to, co ujawniła przeprowadzona niedawno kontrola. Audyt, którego celem było szukanie nieprawidłowości finansowych wewnątrz stowarzyszenia, wykazał obrzydliwą prawdę o realiach jego funkcjonowania. Tego nie spodziewał się nikt, to będzie gigantyczny skandal.

Skandal obyczajowy

Firma przeprowadzająca audyt otrzymała od rozmówców informacje, które wstrząsnęły polskim sportem. Odkryto bowiem, że codziennością są dla kolarzy i kolarek, także tych nieletnich, stosunki seksualne z trenerami, a nawet gwałty. Zdaniem byłego prezesa PZKol, który zdecydował się nagłośnić sprawę, informacje są dopiero wierzchołkiem góry lodowej. Napastowanym sportowcom miano podawać środki odurzające i wykorzystywać ich seksualnie. Piotr Kosmala stwierdza także, że dochodziło do wielokrotnego zastraszania. Nie wiadomo jeszcze, jak długo ten przerażający proceder trwał. ZOBACZ TAKŻE: Brutalny gwałt w Australii. „Chłopcy będą chłopcami”Informacje, które zostały przedstawione prawnikom, mówią o łamaniu prawa. Dlatego nie mogę milczeć. Z tych relacji jasno wynika, że dochodziło do czynności seksualnych z podopiecznymi, w tym z nieletnimi. To dopiero wierzchołek góry lodowej. W informacjach, które osoby pokrzywdzone zdecydowały się przekazać, znalazły się również takie, które dotyczą gwałtu. Były również wątki dotyczące podawania bez wiedzy poszkodowanej w połączeniu z alkoholem środka farmaceutycznego, prawdopodobnie o nazwie Stilnox - powiedział Kosmala w rozmowie z "Sportowymi Faktami" WP.

Ministerstwo jest wściekłe

Ministerstwo Sportu i Turystyki wydało oświadczenie, w którym przekazało, iż o sprawie wie i zamierza działać na rzecz jej wyjaśnienia. Resort wstrzymał tym samy finansowanie PZKol oraz przekazał zebrane informacje Prokuraturze Krajowej. Witold Bańka zdecydował ponadto o wystąpienie Rejestru Sądowego o zawieszenie władz Związku i wystosowanie do kierowania nim kuratora. Sytuację pogarsza fakt, że firma CCC wycofała się ze sponsorowania polskiego kolarstwa. ZOBACZ TAKŻE: Złodzieje byli gwałceni przez 5 dni, bo włamali się do domu potężnego geja źródło: sportowefakty.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News