Byli na scenie podczas zamachu na Adamowicza. Teraz przekazali smutne informacje

Byli na scenie podczas zamachu na Adamowicza. Teraz przekazali smutne informacje Źródło: fot. Blue Cafe Instagram

Blue Cafe, znany wielu Polakom zespół, koncertował na scenie w momencie ataku nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zespół łączy się w bólu z ciężko rannym włodarzem miasta.

Blue Cafe włączył się w obchody kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie tylko w ramach koncertu. Tuż przed tzw. światełkiem do nieba zespół przebywał na scenie.

Koncertowali na scenie w chwili ataku nożownika. Zespół Blue Cafe wstrząśnięty tragedią

Przez całą niedzielę Dominika Gawęda i reszta Blue Cafe angażowała się w WOŚP. Na profilu zespołu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia tuż sprzed wejścia kapeli na scenę. Jest i fotografia z czerwonymi serduszkami, charakterystycznymi naklejkami Orkiestry. Atmosferę radości przerwało wtargnięcie na scenę nożownika. Mężczyzna kilka razy dźgnął prezydenta Gdańska, po czym przedstawił się i wytłumaczył na szybko motywację swojej zbrodni. Momentalnie został obezwładniony i oddany w ręce policji. Zdarzeniom na scenie przyglądał się zespół Blue Cafe, który grał koncert tuż przed "światełkiem do nieba". Dominika Gawęda i spółka przeżyli chwilę grozy. Zszokowani zamachem na życie prezydenta Gdańska skomentowali sprawę na swoim profilu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Oświadczenie zespołu na Instagramie

- Z wielkim bólem umieszczamy ten wpis... Brakuje słów, aby opisać to, co się dzisiaj wydarzyło. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi z całego serca życzymy powrotu do zdrowia... Blue Cafe - czytamy we wpisie zespołu na Instagramie. - To musi też być dla Was szok, byliście tam - komentuje jeden z internautów. Na Pikio.pl śledzimy na bieżąco doniesienia w sprawie stanu zdrowia prezydenta Gdańska. Minionej nocy przeszedł wielogodzinną operację. Lekarze potwierdzili, że miał poważne rany kłute. Od poranka tłumy gdańszczan gromadzą się przed jednostkami krwiodastwa chcąc zasilić rezerwy z grupą krwi Pawła Adamowicza. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie żyje. Znaliśmy go z Pitbulla, TVN, Skazanego na bluesa, Polsatu, Barw Szczęścia i wielu innych…
  2. Paweł Adamowicz PRZEŻYŁ operację. Szacun dla lekarzy, niesamowity wyczyn
  3. Małgorzata Kożuchowska: syn gwiazdy to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
  4. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
  5. Europa reaguje na atak na Adamowicza. Piękne słowa Timmermansa PO POLSKU
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News