Właścicielka lokalu ujawniła jak mieszka znana blogerka. Nawet firmy sprzątające bały się wejść do tej "obory"

Właścicielka lokalu ujawniła jak mieszka znana blogerka. Nawet firmy sprzątające bały się wejść do tej "obory" Źródło: YouTube/The AIO Entertainment

Blogerka znana ze swojego nieskazitelnego, zadbanego wizerunku, została brutalnie zdemaskowana przez rozgoryczoną właścicielkę mieszkania, które wynajmowała. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co działo się w mieszkaniu dziewczyny. Fani są zawiedzeni.

Blogerka straszliwie zawiodła swoich fanów. Znana z nieskazitelnego wizerunku i zadbanej prezencji, została w końcu zdemaskowana przez właścicielkę wynajmowanego mieszkania. Kobieta nie wytrzymała smrodu i bałaganu, który panował w lokalu. Nawet firmy sprzątające nie chciały zająć się tą sprawą.

Blogerka za filtrami Instagrama ukrywała przykrą prawdę o swojej codzienności

Lisa Li na szalenie popularnej chińskiej platformie "Weibo" dorobiła się aż miliona obserwujących. Fani pokochali ją za subtelny wygląd i elegancki makijaż, a także za nieskazitelny wizerunek. Jej zdjęcia ukazywały ją jako subtelną, schludną dziewczynę, do której wyglądu mogły aspirować tysiące młodych kobiet. Okazało się, że rzeczywistość była zupełnie inna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna zamieszkiwała w mieście Xi'an w wynajmowanym mieszkaniu. W pewnym momencie właścicielka lokalu straciła z nią kontakt. Blogerka nie opłaciła ostatniego czynszu i przestała odpowiadać na telefony i wiadomości. Początkowo wynajmująca myślała, że mogło jej się stać coś złego. Jak się później okazało, dziewczyna obawiała się konsekwencji swojego skandalicznego zaniedbania.

Właścicielka lokalu stwierdziła, że niezbędna będzie osobista wizyta w mieszkaniu. Gdy weszła do środka, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Wnętrze było kompletnie zdewastowane, nie do rozpoznania pod grubą warstwą brudu. Każdą powierzchnię zajmowały śmieci i zepsute jedzenie. Gdzieniegdzie leżały nawet psie odchody. 

Właścicielka była zszokowana. Postanowiła nagrać materiał dowodowy i opublikować go w internecie. Gdy próbowała zatrudnić firmę sprzątającą, miała problem ze znalezieniem chętnych - mieszkanie było w tak tragicznym stanie, że potrzeba było naprawdę nieustraszonej ekipy. 

Fani Lisy Li nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na nagraniu. Zazwyczaj oglądali przecież piękne zdjęcia z drogich restauracji i luksusowych wakacji. Nie mogli być przygotowani na to, jak wyglądała codzienność dziewczyny. Niektórzy wycofali się z subskrypcji, inni zaczęli pisać od niej gniewne wiadomości. Jedno jest pewne - na zawsze prysnął czar instagramowych filtrów i już nikt nigdy nie uwierzy, że jej życie jest tak idealne, jak je przedstawia.

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Żałosną wpadkę podczas ślubu uchwyciła kamera. Cały kościół momentalnie eksplodował ze śmiechu

Lisa Li zareagowała na oskarżenia - przeprosiła właścicielkę mieszkania i wytłumaczyła się, że ostatnio dużo czasu spędziła w szpitalu, a potem od razu musiała wyruszyć w podróż służbową. Powodem obecności psich kup miało być to, że dziewczyna boi się zostawiać ukochanego pupila z nieznajomymi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Mama i jej partner skatowali 2-letnie dziecko, umierało dwa dni. Najgorszy jest powód ich zwierzęcej agresji
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: webniusy

Następny artykuł