Prawda dotycząca nowonarodzonych bliźniąt jest naprawdę niesamowita
Unsplash Juliane Liebermann
Agata Jaroszewska - 26 Maja 2020

Tuż po porodzie mąż dowiedział się, że bliźnięta mają 2 różnych ojców. Powód powala

Bliźnięta to podwójne szczęście dla świeżo upieczonych rodziców, ale pewien mężczyzna nie mógł uwierzyć w informacje przekazane mu przez lekarzy. Tuż po porodzie dowiedział się, że bliźnięta mają 2 różnych ojców. Ciężko wyobrazić sobie właściwą reakcję na takie słowa. Szczęście na pewno momentalnie ustąpiło wielkiemu szokowi oraz niedowierzaniu. Wydaje się to niemożliwe, lecz nauka potrafi to racjonalnie wyjaśnić.

Bliźnięta, które przyszły na świat są wyjątkowe, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Trudno jednak wyobrazić sobie reakcję na słowa przekazane szczęśliwemu tacie. Jak to możliwe, że bliźnięta posiadają dwóch różnych ojców?

Krzysztof Krawczyk podzielił się ważnymi słowamiKrzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Jego wyznanie wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Na świat przyszły niezwykłe bliźnięta

Bliźnięta od początku swojego życia wywołują wielkie poruszenie. Ich mama skrywała jednak ogromny sekret, który przypadkiem wyszedł na jaw. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji jest naprawdę bardzo małe i potwierdzają to dane przedstawiane przez lekarzy oraz badania naukowe. Dzieci narodziły się w Chinach i to właśnie tamtejsi medycy zdecydowali się skomentować całą sprawę. Powstał specjalny raport dotyczący wyjaśnienie tego fenomenu. Deng Yajun na co dzień pracuje w centrum identyfikacji kryminalistycznej w Zhongzheng w Pekinie i jest autorem tego badania. Według danych przedstawionych w raporcie takie bliźnięta to przypadek 1 na 10 milionów. Istnieje jednak medyczne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Rozenek podzieliła się wzruszającymi słowamiCała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedziałCzytaj dalej

Jest to mało prawdopodobne, ale możliwe

Dzieci są naprawdę unikatem na skalę światową, ale to chyba nie pociesza męża kobiety - mamy tych bliźniąt. Mężczyzna tuż po porodzie dowiedział się, że nie jest jedynym ojcem, któremu należą się gratulacje. Wypowiedź lekarza opracowującego raport określający ojcostwo niezwykłych noworodków cytuje portal Newsner.

- Po pierwsze, matka musi wytworzyć dwa jajeczka zamiast jednego w tym samym miesiącu, czyli mieć bliźnięta. Po drugie, musi odbyć stosunek z dwoma mężczyznami w naprawdę krótkim czasie, aby było to możliwe - miał powiedzieć Deng Yajung. Według medycznej terminologii zdarzenie to nazywane jest superfekundacją, czyli nadpłodnieniem.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd szykuje nową opłatę, nikogo nie ominie. Wielu będzie załamanych

2. Polacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć

Jedna matka i dwóch ojców, świat poznał przypadek chińskich bliźniąt

Superfekundacja ma szanse na zaistnienie, gdy kobieta w bardzo krótkim odstępie czasu odbywa stosunek seksualny z dwoma mężczyznami i każdy z nich zapłodni jedno z wyprodukowanych przez jej organizm jajeczek. Sytuacja całej rodziny wydaje się teraz trudna do rozwiązania i to nie tylko dlatego, że mężczyzna dowiedział się o zdradzie żony przez przypadek. Zdezorientowanie i wzburzenie ojca słuchającego wstrząsających ustaleń lekarzy rozumie chyba każdy rodzic.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za mecz
  3. Rodzina umieściła na nagrobku bliskich skandaliczny napis. Nie mieści się w głowie, jak mogli
  4. Samotna mama przygarnia porzucone dziecko. Niedługo potem na jaw wychodzi niebywała prawda
  5. Jolanta Kwaśniewska po latach ujawniła okropną prawdę. Polacy nie mieli pojęcia, co przeżywała
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Niewiarygodne jak jej syn został potraktowany w szkoleMama niespodziewanie odwiedziła syna w szkole. Zobaczyła, co mu zrobił nauczyciel i natychmiast wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News