Gdy policjanci podeszli do śmietnika, zamarli z przerażenia. Tylko jedno z dzieci wciąż żyło

Gdy policjanci podeszli do śmietnika, zamarli z przerażenia. Tylko jedno z dzieci wciąż żyło Źródło: unsplash/Janko_Ferlič/

Mama porzuciła bliźniaki chwilę po tym, jak przyszły na świat. Kobieta jak gdyby nigdy nic opuściła miejsce, w którym zostawiła swoje dzieci, nie zastanawiając się nad ich dalszym losem. Policjanci byli w ogromnym szoku, gdy spostrzegli nowonarodzone maleństwa.

Funkcjonariusze znaleźli bliźniaki porzucone w śmietniku i szybko ustalili, że dzieci przyszły na świat zaledwie chwilę temu. Niezwłocznie rozpoczęli więc poszukiwania matki. Ponadto, dokładali wszelkich starań, by uratować życie jednego z maleństw, jednak bezskutecznie. Kobieta odpowiedzialna za całą sytuację została zatrzymana. 

Zostawiła bliźniaki w śmietniku. Tylko jedno z dzieci przeżyło 

Do potwornego odkrycia doszło w Fairfield w północnej Kalifornii. Policjanci znajdujący się wówczas w okolicy zauważyli coś niepokojącego w pobliżu śmietników i zdecydowali się natychmiast to skontrolować. Już po kilku minutach ich oczom ukazał się porażający widok. Dwójka porzuconych noworodków leżała, jak najbardziej bezużyteczny przedmiot. 

Mundurowi szybko zorientowali się, że ze zdrowiem jednego z dzieci nie jest najlepiej. Rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy, w międzyczasie zawiadamiając karetkę pogotowia. Ratownicy medyczni zjawili się już po chwili i od razu zajęli się noworodkiem, jednak kilka minut później stwierdzili zgon. Zagraniczne media podają, że drugie dziecko zostało przetransportowane do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  

Kobieta urodziła na ulicy 

Funkcjonariuszom szybko udało się dotrzeć do matki porzuconych bliźniąt. Okazało się, że kobieta jest bezdomna, a swoje dzieci urodziła na ulicy. Mundurowi starając się dowiedzieć o niej jak najwięcej, rozmawiali z pracownikami pobliskich działalności. Każdy z nich potwierdzał, że regularnie widywał ją śpiącą na ulicy, jednak nikt nie podejrzewał, że jest w ciąży.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja zatrzymała kobietę i przewiozła do szpitala, by poddać ją specjalistycznym badaniom. Po otrzymaniu wyników zostanie skierowana do aresztu, a następnie przesłuchana. Na chwilę obecną nie jest pewne czy i jakie konsekwencje może ponieść w związku ze śmiercią, które poniosło jedno z dzieci. Maleństwo, które przeżyło trafi najprawdopodobniej do rodziny zastępczej.  

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność 
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: dailymail 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu