Gwiazdorzy nie żyją, fani bliźniaków w żałobie. Druzgocące nagłe doniesienia

Gwiazdorzy nie żyją, fani bliźniaków w żałobie. Druzgocące nagłe doniesienia Źródło: .

Znane bliźniaki nie żyją, zostali znalezieni martwi. Policja poznała już przyczynę ich śmierci. Fani są zdruzgotani tą zasmucającą wiadomością. Nadal nie mogą w to uwierzyć.

Znane bliźniaki nie żyją. Uwielbiani bracia w chwili śmierci mieli zaledwie po 32 lata, a bardzo niedawno, bo 16 grudnia, obchodzili urodziny. Obaj zostali znalezieni martwi tego samego dnia, 28 grudnia. Policja już ustaliła przyczynę ich zgonu. Informacja, która momentalnie pojawiła się w mediach, wstrząsnęła fanami gwiazdorów. Wszystkim jest bardzo trudno uwierzyć, że zginęli w tak przerażający sposób. 

Bliźniaki zginęły tego samego dnia

Bracia bliźniacy, którzy zginęli, to gwiazdy popularnego programu telewizyjnego "Moje wielkie cygańskie wesele". Produkcja była nadawana również w Polsce. Billy i Joe Smith pojawiali się w kilku odcinkach show, które śledziło losy irlandzkich Romów. Mężczyźni zostali znalezieni martwi 28 grudnia przy jednej z bocznych ulic w Sevenoaks w Kent. Przyczyna ich śmierci wstrząsnęła opinią publiczną. Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Porażająca decyzja gwiazdorów 

Policja ustaliła okoliczności śmierci obu braci. Okazało się, że popełnili oni samobójstwo tego samego dnia. Ich ciała odnalazł w sobotę rano mieszkaniec Sevenoaks, który zaniepokojony zaalarmował odpowiednie służby. O śmierci znanych bliźniaków poinformowała w mediach społecznościowych partnerka Billy'ego, Kristina Delaney. 

- To najcięższy dzień w moim życiu. Żałuję, że nie mogłam dla was więcej zrobić. Byłeś moim szczęściem, całym moim życiem. Mieliśmy razem spędzić sylwestra, ale zostawiłeś mnie, choć mieliśmy tyle planów... - napisała zrozpaczona kobieta, która długo będzie mierzyła się z tą traumą i olbrzymią dla niej stratą. 

Dzisiaj grzeje: 1.Najmądrzejsze znaki zodiaku. To oni mają najwyższe IQ
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Billy i Joe 16 grudnia skończyli zaledwie 32 lata. Joe osierocił dwójkę małych dzieci. To ogromna tragedia. Składamy wyrazy współczucia wszystkim bliskim zmarłych gwiazdorów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy niedoboru witaminy D. Wiele osób ich nie dostrzega
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Porażające, co Viki Gabor chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Mało która 12-latka mogłaby na to wpaść, co na to rodzice?
  4. W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach
  5. Jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już pies cierpi przez fajerwerki. Wystraszony wpadł pod samochód

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News