Znaleźli idealną nianię dla 5-miesięcznych bliźniaków. Ale jak zobaczyli nagranie z ukrytej kamery, byli zdruzgotani

Znaleźli idealną nianię dla 5-miesięcznych bliźniaków. Ale jak zobaczyli nagranie z ukrytej kamery, byli zdruzgotani Źródło: Facebook/McKenna Nawell

Bliźniaki potrzebowały opiekunki, ponieważ ich rodzice byli zapracowani. Małżonkom wydawało się, że znaleźli idealną nianię dla swoich dzieci, jednak gdy zobaczyli nagranie z zamontowanej w ich domu kamery, byli przerażeni. Natychmiast wezwali policję.

Bliźniaki potrzebowały niani, gdyż rodzice musieli wrócić do pracy. Małżonkowie skrupulatnie przeglądali oferty, aby wybrać najlepszą opiekunkę dla swoich dzieci. Wydawało im się, że sympatyczna 21-latka będzie idealną kandydatką, która troskliwie zajmie się ich pociechami. Niestety okazało się inaczej, a prawda wyszła na jaw, gdy para obejrzała nagranie z ukrytej kamery. 

Bliźniaki przeżywały horror 

Małżeństwo było przekonane, że 21-letnia McKenna Newell to ciepła i serdeczna osoba, która będzie świetnie zajmować się ich bliźniakami. Para w pełni zaufała niani i powierzyła jej pod opiekę swoje dzieci. Niestety okazało się, że dziewczyna tylko stwarzała pozory, a w rzeczywistości jest okrutną i podłą kobietą, która zgotowała maluchom prawdziwy horror. 

Nagranie z ukrytej kamery ujawniło brutalną prawdę

Rodzice bliźniaków nie mieli zamiaru podglądać, w jaki sposób dziewczyna opiekuje się ich dziećmi i z góry założyli, że 21-latka będzie należycie wykonywać swoje obowiązki. Jednak gdy maluchy przyszły na świat, para zdecydowała się zamontować kamerkę w pokoiku, aby monitorować ich zachowanie podczas snu. To właśnie dzięki temu urządzeniu małżeństwo odkryło, jak zachowuje się niania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opiekunka znęcała się nad bliźniakami w okrutny sposób. Dzieci były bite, kopane, podduszane, a także brutalnie potrząsane. Ojciec maluchów, gdy tylko obejrzał materiał natychmiast, go opublikował w sieci i powiadomił o wszystkim policję. Kobieta przyznała, że to ona jest na wideo, jednak nie pamięta, że robiła tak okrutne rzeczy, ale mimo wszystko bardzo tego żałuje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Newell została skazana na miesiąc pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, 5 tysięcy dolarów grzywny oraz 500 godzin prac społecznych. Po zapadnięciu wyroku u kobiety zdiagnozowano zespół stresu pourazowego. Dziewczyna traciła cierpliwość i nie mogła sobie ze sobą poradzić w żaden sposób. To jednak nie usprawiedliwia jej nagannego i brutalnego zachowania wobec małych dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. REKORDOWA podwyżka grzywny. Zapłacisz tysiące złotych jeśli tylko zapomnisz
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

źródło: Popularne

Następny artykuł