Natalia wyszła za nigeryjskiego księcia i urodziła mu bliźniaki. Miłość jak z bajki nie trwała jednak długo

Natalia wyszła za nigeryjskiego księcia i urodziła mu bliźniaki. Miłość jak z bajki nie trwała jednak długo Źródło: Unsplash/ Désirée Fawn

Bliźniaki są teraz dla niej jedynym wspomnieniem po mężu, nigeryjskim księciu. Natalię spotkała miłość jak z bajki, jednak została ona brutalnie przerwana przez tragedię.

Bliźniaki i mąż - Gabriel Segun Ajayi, arystokrata z Nigerii. Marzenie o posiadaniu rodziny spełniło się w przypadku Natalii późno, lecz przynajmniej wydawało się, że będą wiedli szczęśliwe życie. Niestety, 52-letnia kobieta zyskała miłość księcia, lecz już nie życie jak z bajki.

Bliźniaki i książę - Natalia spełnia marzenia

52-letnia Natalia, pracująca na co dzień jako pielęgniarka, poznała intrygującego mężczyznę z Nigerii w sieci. Od razu złapali wspólny kontakt, choć porozumiewali się dzięki internetowemu tłumaczowi. On doskonale znał angielski, był wykształconym absolwentem informatyki, a ona nie znała obcych języków, lecz to nie przeszkadzało w rodzącym się uczuciu.

Gabriel Segun Ajayi, bo tak nazywał się Nigeryjczyk, okazał się arystokratą. Choć Internet zna niejedną historię o oszustach, udających bogaczy, by zwabić i wykorzystać kobiety, to  pochodzenie Gabriela nie było udawane. Autentyczność dokumentów potwierdziła ambasada.

Natalia przekonuje jednak, że pokochała Gabriela nie z powodu jego pochodzenia i bogactwa. Po prostu byli dla siebie stworzeni. Dlatego nie miała wątpliwości, że jej marzenia się spełniły. W 2013 roku Natalia pojechała z Gabrielem do Nigerii, gdzie para wzięła ślub. Wkrótce doczekali się też bliźniaków.

Koniec bajkowej historii. Tragedia przerywa piękną miłość

Narodziny bliźniąt były ostatnim szczęśliwym momentem w tej opowieści. Perspektywa pięknego życia została przerwana przez tragedię. Gabriel zginął, prawdopodobnie wskutek zawału serca, gdy wyszedł ze swoim bratem na imprezę. To oznaczało dla Natalii prawdziwy dramat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szybko okazało się, że rodzina Gabriela nie jest zainteresowana jego żoną i dziećmi. Choć brat obiecał wspomagać Natalię, szybko sięgnął po alkohol i narkotyki i popadł w uzależnienie. Zamiast wsparcia, przyniósł Natalii same kłopoty. Teraz kobieta pozostaje bez środków do życia, a ma do wychowania dwoje dzieci. Wie, że maluchy nie mogą liczyć na nigeryjskich krewnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Na szczęście pojawiła się nadzieja. Na Facebooku, dzięki stronie poświęconej Gabrielowi, kobieta poznała nowego mężczyznę. Zapewnił ją, że będzie opiekował się całą rodziną i poczeka na nią tak długo, jak będzie trzeba. Natalia liczy, że los uśmiechnął się do niej ponownie.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze
  4. Po 12 latach zdecydowali odłączyć ją od aparatury. Wtedy obudziła się i wypowiedziała 2 słowa, które zamurowały wszystkich zgromadzonych
  5. 5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

Źródło: Topniusy

Następny artykuł