Urodziła bliźniaki. Dopiero 4 lata później zobaczyła coś, czego nigdy wcześniej nie dostrzegała

Urodziła bliźniaki. Dopiero 4 lata później zobaczyła coś, czego nigdy wcześniej nie dostrzegała Źródło: screen/facebook/

Bliźniaki, które przyszły na świat, były dla niej największym szczęściem. Dopiero po kilku latach mama zaobserwowała coś zdumiewającego. Coś, co zupełnie zmieniło jej patrzenie na świat, a czego wcześniej zupełnie nie dostrzegała.

Bliźniaki bawiły się w najlepsze, a mama obserwowała ich swoim czujnym okiem. Cała sytuacja nie wzbudzałaby większej sensacji, gdyby nie coś, co wtedy nagle zauważyła ta młoda kobieta. Niespodziewanie zdała sobie sprawę z niezwykle istotnej rzeczy, której nigdy wcześniej nie dostrzegała. Wszystkim postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych i tym samym zaapelować do innych rodziców.

Urodziła bliźniaki. Po 4 latach zobaczyła coś niesamowitego 

Brandie jest szczęśliwą matką dwóch synów. Pierwsze 4 lata ich dzieciństwa przebiegały zupełnie normalnie, a opieka nad nimi wyglądała tak, jak w przypadku każdego innego dziecka. Dopiero po tym czasie, gdy chłopcy bawili się pod jej czujnym okiem, Brandie zdecydowała się przeprowadzić eksperyment. 

Postanowiła dokładnie obserwować ile razy, podczas swojej zabawy, bliźniacy na nią spojrzą. Widząc wyniki młoda mama zdała sobie sprawę z czegoś porażającego. Dotarło do niej, jak wiele by mogła stracić, gdyby przez ten czas spoglądała wyłącznie w ekran smartfona czy komputera. Zrozumiała, jak okropny przykład mogła nieświadomie dać swoim synom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Moje ukochane aniołki dwadzieścia osiem razy zastanawiałyby się, czy Internet jest dla mnie ważniejszy od nich. Dwadzieścia osiem razy moi synowie nie otrzymaliby uwagi, na którą zasługują. 28 razy moje dzieci poczułyby się samotne. 28 razy byłyby przekonane, że ktoś online jest ważniejszy od nich - napisała w sieci. 

Apel do rodziców 

Brandie postanowiła zaapelować w swoim wpisie do wszystkich, którzy w towarzystwie bliskich wolą korzystać z urządzeń technologicznych, zamiast przyłączyć się do dyskusji, czy też zwyczajnie doglądać swoje bawiące się dzieci. Wcześniej sama nie zdawała sobie z tego sprawy, dlatego uznała to odkrycie za tak przełomowe i ważne dla wielu rodzin. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka
 2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

- Proszę, odłóżcie na bok technologię i spędzajcie czas z rodziną i przyjaciółmi. Następna generacja polega na Was, byście nauczyli ich zachowywać się, jak dorośli. Nie spędzajcie tyle czasu w mediach społecznościowych, bo nigdy nie wiecie, jaką w ten sposób wysyłacie wiadomość swoim dzieciom - zakończyła wpis. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn
  4. Nie zdążyła uciec. Usłyszała ciężkie kroki i w jednej chwili jej wakacje dobiegły końca
  5. Jeśli mężczyzna, którego kochasz ma tę cechę powinnaś za niego wyjść. Te 3 znaki zodiaku to najlepsi mężowie

Źródło: lolmania

Następny artykuł