Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego

Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego Źródło: Unsplash/Jens Johnsson

Kiedy kobieta dowiedziała się, że urodzi bliźniaki, była najszczęśliwsza na świecie. Gdy dzieci przyszły na świat, lekarze na ich widok nie wiedzieli, co powiedzieć. Gdy świeżo upieczona mama spojrzała na swoje pociechy, szybko zrozumiała, co było powodem ich zdumienia.

Bliźniaki były marzeniem Sarah Thistlethwaite. Nauczycielka z Ohio przez długi czas nie mogła zajść w upragnioną ciążę. Gdy dowiedziała się, że już wkrótce zostanie mamą dwójki dzieci, nie posiadała się ze szczęścia. Podczas porodu lekarze dostrzegli pewną rzecz, na widok której zamilkli. Również świeżo upieczona mama nie mogła wyjść z szoku. 

Bliźniaki były wyjątkowe 

Sarah gdy tylko dowiedziała się o swojej ciąży była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Po wielu miesiącach starań w końcu zostanie mamą. Kobieta bardzo dbała o siebie i starannie przygotowała się do najważniejszej roli w swoim życiu. Okazało się, że ciąża Sarah niesie za sobą pewne ryzyko, dlatego przez dwa miesiące musiała leżeć w szpitalu. Bliźniaki były bowiem wyjątkowe, ponieważ dzieliły ze sobą nie tylko łożysko, ale także worek owodniowy. Z tego też względu zdecydowano się na cesarskie cięcie. 

Poród Sarah zaskoczył wszystkich

W końcu nadszedł czas, kiedy bliźniaki miały przyjść na świat. Lekarze zadecydowali, że dzieci muszą się urodzić w 34. tygodniu ciąży. Kobieta została zabrana na blok operacyjny w celu przeprowadzenia cesarskiego cięcia. Wszystko przebiegało po myśli lekarzy i Sarah do momentu pojawienia się na świecie dzieci. Wszyscy byli zszokowani tym, co zobaczyli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz tego, że córeczki Sarah dzieliły ze sobą łożysko oraz worek owodniowy, to również w momencie porodu trzymały się za ręce. Także gdy przyszły na świat nie puszczały swoich rączek. Lekarze przyznają, że czegoś tak niesamowitego jeszcze nie widzieli. Wygląda na to, że już od pierwszych chwil dziewczynki łączy wyjątkowa więź. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Jenna i Jillian są oczkiem w głowie swoich rodziców. Córeczki Sarah urodziły się w Dzień Matki, dlatego też sprawiły kobiecie podwójny prezent. Z relacji opiekunów dzieci wynika, że dziewczynki czują się bardzo dobrze w swoim towarzystwie, a kiedy jedna z nich płacze, druga stara się ją "pocieszyć".

źródło: Facebook/Things That Matter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

źródło: Popularne

Następny artykuł