Mało znany fakt z życia małżeńskiego Agnieszki Woźniak-Starak. Wskazała na zaskakującą cechę męża

Mało znany fakt z życia małżeńskiego Agnieszki Woźniak-Starak. Wskazała na zaskakującą cechę męża Źródło: .

Bliźniaki Golec dobrze znają się z małżeństwem Woźniak-Starak, co niejednokrotnie mogliśmy zauważyć. Kilka miesięcy temu Agnieszka zdradziła coś, czego chyba nikt się nie spodziewał.

Góralskie bliźniaki świetnie bawiły się na wspólnym Sylwestrze z dziennikarką i jej mężem. Celebrytka opublikowała wówczas w mediach społecznościowych wiele zdjęć i filmików z tego wyjątkowego wieczoru. Jedna z jej publikacji wyróżniała się na tle pozostałych, bowiem Agnieszka wyraźnie wskazała na coś zaskakującego w kwestii swojego męża. 

Bliźniaki Golec mają wspólnego z mężem Agnieszki? Dziennikarka wskazała na zaskakującą cechę męża

Agnieszka Woźniak-Starak oraz jej mąż Piotr, ostatniego Sylwestra spędzili w Zakopanem. Góralski klimat nie mógł obejść się bez obecności braci Golec, którzy tego wieczora dali popis swoich umiejętności. Wszyscy wspólnie przywitali Nowy Rok, czym chętnie chwalili się w mediach społecznościowych. Między innymi na Instagramie dziennikarki pojawiło się wiele publikacji, ukazujących świetną zabawę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka nie mogła jednak sobie tego odmówić i na swoim InstaStory zdradziła obserwatorom nieznaną cechę swojego męża. Zapewne niewielu zwróciło wcześniej na to uwagę, jednak dopiero gdy na jednym zdjęciu pojawili się muzyczni bracia i aktor, wszystko od razu rzucało się w oczy. Mowa oczywiście o uderzającym podobieństwie, jakie jest między nimi. 

- Zaginiona rodzina, nareszcie! - napisała celebrytka. 

Trudno się z nią nie zgodzić, bowiem Piotr rzeczywiście wygląda jak zaginiony brat słynnych "Golców". 

Dopiero teraz wszystko widać 

Dopiero w momencie, w którym mogliśmy zobaczyć całą trójkę obok siebie, fani pary zauważyli, że Golec i Woźniak-Starak są niemalże identyczni. Wspólna fotografia, którą pokazała dziennikarka, nie pozostawiła złudzeń. Po publikacji Agnieszki na wielu portalach społecznościowych pojawiały się komentarze, potwierdzające jej spostrzeżenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

- No i rodzina w komplecie, aż szkoda, że mój mąż taki niemuzykalny @golecuorkiestradziękujemy za cudowną niespodziankę - napisała pod zdjęciem.

instagram/aga_wozniak_starak/

instagram/aga_wozniak_starak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najwierniejszych mężczyzn. Oni są NAJLEPSZYMI partnerami na życie
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Julia Woźniak-Starak siostra Piotra ma niezwykłe talenty. To one wczoraj uratowały jej życie nad jeziorem?
  5. Przez 13 lat zostawiał znicze i kwiaty na miejscu śmierci syna. Po latach znalazł tam notatkę, jej treść jest niesamowita

Źródło: instagram 

Następny artykuł