Umierający noworodek płakał z bólu, nie potrafili mu pomóc. Położyli przy nim brata bliźniaka i oniemieli z wrażenia

Umierający noworodek płakał z bólu, nie potrafili mu pomóc. Położyli przy nim brata bliźniaka i oniemieli z wrażenia Źródło: .

Bliźniaki łączyła ze sobą niesamowita więź. Wydawałoby się, że dzielą ze sobą odczucia. Zdjęcie, które zrobiono im w jednym z najbardziej niesamowitych wspólnych momentów, podbija świat.

Bliźniaki w jednej chwili stały się bohaterami całego świata. Takiego zachowania nie spodziewał się po nich nikt. Kiedy jeden cierpiał, drugi zrobił coś niesamowitego.

Jeden z bliźniaków urodził się ciężko chory. Przebywał cały czas w szpitalu

O zdjęciu, jakie można zobaczyć na końcu artykułu, rozpisał się cały świat. Więź, która połączyła bliźniaki, była bezcenna - widać, że rozumieli się bez słów. Hawk i Mason razem rozwijali się w brzuchu mamy, lecz po porodzie nie mogli ze sobą często przebywać. Wszystko przez to, że Hawk Buchmeye od urodzenia cierpiał na śmiertelnie groźną przepuklinę przeponową. Schorzenie prowadziło do niedrożności układu pokarmowego.

Choć Mason wyszedł do domu i mógł cieszyć się obecnością rodziców, nie można było powiedzieć tego o Hawku. Mały chłopiec przebywał pod ciągłą opieką lekarzy. Przeszedł również wiele operacji, które skutkowały podłączeniem do respiratora. Po 11 dniu od urodzenia zaczął przeraźliwie płakać i nikt nie mógł go uspokoić, ani pielęgniarki, ani rodzice. Zdecydowano, aby położyć przy nim brata.

Bliźniaki pokazały, jak mocno są ze sobą zżyte

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozwiązanie okazało się być strzałem w dziesiątkę i zaowocowało niecodziennym zdjęciem. Widać na nim, jak zdrowy brat bliźniak przytula się do drugiego, ciężko chorego. Uśmiechnięty Mason zaczął obiema rączkami obejmować twarz Hawka, a ten uspokojony obecnością i ciepłem bliskiej osoby, przestał płakać i usnął. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci 2 września, obejrzało ponad 8 milionów ludzi na całym świecie.

Dzisiaj grzeje: 1.Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Niestety, finał tej historii jest nadzwyczaj przygnębiający. Po 5 dniach od zrobienia zdjęcia, Hawk umarł. Jego stan był na tyle poważny, że lekarze nie mogli już nic zrobić. Organizm nie dał rady.

- Nasze serca są bardzo smutne. Nasz słodki, mały chłopiec odszedł dziś rano. Opuścił nas spokojnie i wiemy, że przynajmniej już nie cierpi. Potrzebujemy czasu, by opłakać jego stratę i wygoić rany - napisała mama bliźniaków.

Fot. facebook.com/Mason & Hawk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. 45 tys. Polaków z wyższymi ratami. Stawki urosną nawet o połowę
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News