Bliźniaki z "Wyspy miłości" na zdjęciach sprzed lat. Wtedy nie byli tacy przystojni, trudno ich rozpoznać

Bliźniaki z "Wyspy miłości" na zdjęciach sprzed lat. Wtedy nie byli tacy przystojni, trudno ich rozpoznać Źródło: Instagram/Piotr Tyburski

Bliźniaki z "Wyspy miłości" cieszą się obecnie ogromną popularnością. Piotr i Paweł Tyburscy zdobyli ją w dużej mierze dzięki temu, że przez wiele kobiet uważani są za przystojniaków. Jednak nie zawsze wyglądali w ten sposób. Zdjęcia sprzed lat różnią się od tych teraźniejszych.

Bliźniaki występujące w pierwszej edycji programu "Wyspa miłości", cieszą się ogromną popularnością nawet po pożegnaniu się z show. Piotr i Paweł Tyburscy zdobyli serca wielu widzów głównie dzięki swojej urodzie i muskulaturze. Nie zawsze byli jednak tacy przystojni, na co wskazują zdjęcia sprzed lat.

Bliźniaki oczarowały Polki 

Bliźniaki nie pojawiły się na hiszpańskiej willi jednocześnie, a ich obecność wzbudziła ogromne zainteresowanie odbiorców kontrowersyjnego show. Ostatecznie ani Piotr, ani Paweł nie odnaleźli miłości podczas pobytu w programie, ale obaj zyskali dużą popularność w sieci. 

W internecie można znaleźć zdjęcia braci Tyburskich sprzed lat. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie musieli mocno popracować nad sobą. Fotografie bardzo różnią się od ich obecnego wizerunku. Nie widać na nich wymuskanych, wysportowanych przystojniaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gruntowna zmiana image'u

Gdy przegląda się zdjęcia na Instagramie zarówno Pawła, jak i Piotra, można tam znaleźć dużo relacji z siłowni. Bliźniaki bardzo chętnie prezentują swoje wysportowane, umięśnione ciała. Są dumni ze swojej kondycji i mają świadomość tego, że podobają się dużej części Polek. 

Występ w programie pomógł im zdobyć rozpoznawalność. Wydaje się, że właśnie na tym zależało braciom Tyburskim. Żeby zdobyć sławę musieli jednak znacząco popracować nad sobą. Obecnie są powszechnie uznawani za przystojniaków. Piękne wyrzeźbione ciała i zadbane zmysłowe stylizacje sprawiają, że z pewnością są rozchwytywani przez kobiety. Nie zawsze jednak wyglądali w tak spektakularny sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Na zdjęciach sprzed lat widać, że ciężko sobie zapracowali na swój nowy wizerunek. Wcześniej byli zwykłymi, przeciętnymi chłopakami. Nie nosili jeszcze charakterystycznej brody, a ich ciała były wysportowane, ale jeszcze nie muskularne. Niektórzy sądzą, że skorzystali również z usług botoksu i nieznacznie powiększyli sobie usta. Kiedy ogląda się te fotografie z przeszłości, trudno uwierzyć, że to gwiazdorzy "Wyspy miłości". 

Źródło: Facebook/Piotr Tyburski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

Źródło: Fakt

Następny artykuł