Pielęgniarka i urzędniczka zauważyły za kierownicą auta skuloną kobietę. Szybko zrozumiały, że muszą natychmiast działać

Pielęgniarka i urzędniczka zauważyły za kierownicą auta skuloną kobietę. Szybko zrozumiały, że muszą natychmiast działać

Dwie kobiety zaobserwowały nietypowe zdarzenie. Zarówno pielęgniarka jak i urzędniczka nie mogły zrozumieć, dlaczego kobieta kuli się za kierownicą. W jednej chwili jednak doszło do nich, czego są świadkami i wiedziały, że muszą natychmiast zareagować, nim będzie za późno.

Korki w centrum Warszawy to już codzienność. Kierowcy są przyzwyczajeni, że w pewnych porach dnia lepiej unikać tych okolic podróżując samochodem. Niestety mimo wiedzy na temat szczególnie krytycznych miejsc, wypadki się zdarzają i czasem Al. Jerozolimskich nie da się nijak objechać. W tej historii tłem jest właśnie korek na ulicach stolicy. Z jego powodu doszło do tych niewiarygodnych zdarzeń.

Stojąc w korku dwie kobiety zauważyły nietypową sytuację. Pielęgniarka i urzędniczka mieszkające na Ochocie zobaczyły, że w samochodzie osobowym za kierownicą znajduje się kobieta. Od razu uznały, że powinny interweniować, bo siedziała skulona, a jej mina wskazywała, że dzieje się z nią coś niecodziennego. 

W mig zorientowały się, że najprawdopodobniej doszło do rozpoczęcia akcji porodowej, a kobieta utknęła w korku i nie może nic zrobić. Nie ma jak wezwać pomocy, ani dalej prowadzić samochodu.

- Ciężarna zaczęła krzyczeć, że dziecko już wychodzi, więc pielęgniarka poprosiła mężczyznę, by zjechał na pobocze - poinformowały media.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźniaki z centrum 

Kobieta z pomocą pielęgniarki i urzędniczki urodziła bliźniaki, które karetką zostały przewiezione do szpitala. Świeżo upieczona mama nie kryje, że jest niezmiernie szczęśliwa z narodzin dziewczynek, ale nie spodziewała się, że do porodu dojdzie na środku ulicy. Bliźniaki są na szczęście całe i zdrowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Nietypowe porody występują coraz częściej. W całej tej sytuacji matka miała ogromne szczęście, że kobiety przyszły jej na pomoc i pomogły wydać na świat bliźniaki. Jak wiadomo, ciąża mnoga jest zawsze bardzo trudnym przypadkiem, który bez profesjonalnej opieki może przynieść opłakane skutki nie tylko dla matki, ale i dla dzieci.

O tym, że bliźniaki przyszły na świat, poinformował w mediach społecznościowych wiceprezydent stolicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: radio zet

Następny artykuł