Urodziła bliźniaki z nieprawego łoża. Zarobiła krocie w ohydny sposób

Urodziła bliźniaki z nieprawego łoża. Zarobiła krocie w ohydny sposób Źródło: Pixabay/ 3194556

Bliźniaki, które dopiero co urodziła, okazały się dla niej tylko źródłem szybkiego zarobku. Gdy tylko pojawiły się pieniądze, o dzieciach przypomniał sobie ojciec dzieci i zażądał swojej działki.

Bliźniaki nie zaznały po urodzeniu matczynej miłości. Przeciwnie, zostały potraktowane przedmiotowo, jak źródło szybkiego dochodu. Dzieci ledwo przyszły na świat, a wyrodna matka uznała, że staną się one receptą na rozwiązanie jej finansowych problemów. W jej mniemaniu na pewno szczęśliwie się złożyło, że urodziła bliźniaki, ponieważ jedno dziecko mogłoby być mniej warte. Kobieta dobiła targu i sprzedała swoje nowonarodzone bliźniaki.

Bliźniaki sprzedane, telefon kupiony

Dwudziestokilkuletnia kobieta z chińskiej prowincji Zhejiang zasłynęła sprzedaniem swoich bliźniaków tydzień po porodzie. Miała problemy finansowe, a ojciec dzieci wcześniej zostawił ją i zniknął. Nie byli małżeństwem. Oczywiście w mężczyźnie odezwała się żyłka przedsiębiorcy i gdy tylko usłyszał o pieniądzach, szybko wrócił do byłej partnerki.

Jak bardzo opłacalna była dla kobiety transakcja? Wyrodna matka zarobiła na swoich dzieciach 65 tysięcy juanów, co w przeliczeniu daje około 36 tysięcy złotych. Kobieta na pewno potrzebowała pieniędzy, ponieważ na wieść od ciąży wszyscy się od niej odsunęli - nie tylko partner, lecz także rodzina, oburzona tym, że dzieci pochodzą z nieprawego łoża. Jednak jej pomysłu na wyjście z długów nie da się usprawiedliwić, tym bardziej, że jednym z pierwszych jej zakupów, po otrzymaniu zapłaty, był smartfon.

Powrót taty. Liczył pieniądze, policzy lata więzienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze otrzymane ze sprzedaży bliźniaków ich matka przeznaczyła na zakup telefonu komórkowego i spłatę długów, część zysku przekazała też byłemu partnerowi. Ojciec dzieci pojawił się po uprzednim zniknięciu, lecz jego motywami nie była bynajmniej ojcowska troska, czy też odpowiedzialność, a skuszenie łatwym zarobkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Policja zainteresowała się parą w trakcie prowadzenia innego śledztwa. Gdy zostali schwytani, okazało się, że z pieniędzy nic już nie zostało - jedyną pamiątką po bliźniakach był smartfon. Rodzice zostali aresztowani. Policji udało się też znaleźć sprzedane dzieci, które teraz znajdują się pod opieką dziadków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: O2

Następny artykuł