Fatalne wiadomości z Polski, dwumiesięczne bliźniaki nie żyją, nie miały żadnych szans. Mama walczy o życie

Fatalne wiadomości z Polski, dwumiesięczne bliźniaki nie żyją, nie miały żadnych szans. Mama walczy o życie Źródło: Pixabay

Bliźniaki zmarły, a ich matka walczy o życie w szpitalu. Do tragicznych zdarzeń, które obecnie badają służby, doszło w Bydgoszczy. Na razie policjanci wykluczyli tylko jeden z możliwych scenariuszy w tej sprawie.

Bliźniaki miały jedynie 2 miesiące. Zostały znalezione w mieszkaniu, gdzie była przebywała z nimi matka. Kobieta znajdowała się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Szybko przewieziono ją do szpitala. Na razie nie wiadomo, co dokładnie doprowadziło do tych tragicznych zdarzeń.

Bliźniaki zmarły, ich matka walczy o życie

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy udali się do mieszkania kobiety, gdy po godzinie 13:00 otrzymali telefon ze zgłoszeniem z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiana Ratunkowego. Ktoś musiał więc wezwać pomoc na to miejsce. W lokalu zastali naprawdę dramatyczną scenę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na miejsce od razu pojechał patrol oraz pogotowie. Pomimo długotrwałej reanimacji dwóch chłopców, bliźniaków, nie udało się uratować - poinformowała mł. insp. Monika Chlebicz w rozmowie ze stacją Polsat News.

Tragedia pełna znaków zapytania

Nie wiadomo, co dokładnie przyczyniło się do śmierci dzieci. Na razie funkcjonariusze wykluczyli już możliwość zatrucia tlenkiem węgla. Na miejscu zdarzenia wciąż przesłuchiwani są świadkowie, a służby sprawdzają wszelkie scenariusze. Na pytania policjantów odpowiedział już także ojciec zmarłych dzieci. Gdy doszło do opisywanej tragedii, przebywał w pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Lokalna społeczność jest mocno wstrząśnięta dramatycznym zdarzeniem w sąsiedztwie. Wszyscy oczekują obecnie na informacje dotyczące stanu zdrowia matki bliźniąt, która walczy o życie w szpitalu pod okiem specjalistów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News