Bliźniaki zrobiły sobie zmywalne tatuaże. W nocy zaczęły zwijać się z bólu, zostały oszpecone na całe życie

Bliźniaki zrobiły sobie zmywalne tatuaże. W nocy zaczęły zwijać się z bólu, zostały oszpecone na całe życie Źródło: Pixabay / SilkeHeisterkamp

Bliźniaki poprosiły mamę o tymczasowe tatuaże na wakacjach w Egipcie. Pozwoliła im, a teraz bardzo żałuje. Dzieci będą oszpecone do końca życia.

Bliźniaki wróciły z wakacji w Egipcie ze zmywalnymi tatuażami na ramionach. Nagle chłopcy zaczęli odczuwać ogromny ból w ich okolicy. Rodzice nie mieli pojęcia, co się dzieje, więc zabrali swoje pociechy do szpitala. Dzieci prawdopodobnie będą oszpecone do końca życia.

Bliźniaki miały te same tatuaże na ramionach

Państwo Hawkins zabrali dzieci na wakacje do Egiptu. Tam chłopcy poprosili ich o tymczasowe tatuaże z henny. Rodzice zgodzili się. Na początku wszystko było w porządku. Przed wyjazdem postanowili odświeżyć wzory, żeby cieszyć się nimi chwilę dłużej. Później bardzo pożałowali tej decyzji.

Dzieci zaczęły skarżyć się na uciążliwy świąd i ból ramion w miejscach, gdzie mieli tatuaże. Początkowo rodzice ignorowali ich narzekania, tłumacząc, że muszą szybko zasnąć, bo rano idą do szkoły. Myśleli, że to ich wymówka. Jednak chłopcy cierpieli coraz bardziej, całą noc nie spali. Rano matka zauważyła, że na ich skórze pojawiły się pęcherze. Wtedy zawieźli ich do szpitala.

Lekarze powiedzieli rodzicom, że nastąpiła reakcja alergiczna i oparzenie chemiczne. Musieli usunąć pęcherze i pozostałości henny. Skóra na wzorach stała się różowa i łuszcząca. Później nawilżyli i opatrzyli dzieciom ramiona oraz kazali rodzinie przyjeżdżać do szpitala przez tydzień, by powtarzać tę czynność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliźniaki mogą mieć blizny już do końca życia

Teraz chłopcy przez 18 miesięcy będę musieli sami codziennie nawilżać i opatrywać poparzoną skórę. Istnieje prawdopodobieństwo, że blizny po tatuażach zostaną im na całe życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

Rzecznik firmy On The Beach, która zorganizowała pechowe wakacje rodzinie, powiedział, że poważnie potraktują to zgłoszenie, a wszystkie niebezpieczne substancje zostaną wycofane ze sprzedaży. Zapewnił, że ich priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo klientów, a sprawa zostanie dokładnie zbadana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał, jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: Metro 

Następny artykuł