Poruszające słowa Anety Zając o swoich dzieciach. Mało kto wie, że bliźniaki urodziły się przedwcześnie

Poruszające słowa Anety Zając o swoich dzieciach. Mało kto wie, że bliźniaki urodziły się przedwcześnie Źródło: instagram.com/aneta_zajac_official/

Bliźniaki znanej serialowej aktorki urodziły się jako wcześniaki. Mało kto o tym nie wiedział, fani są zszokowani. Przede wszystkim zastanawiają się, jak dała radę sama problemom związanymi ze zdrowiem dzieci. Aneta Zając komentuje szczerze i bez ogródek.

Bliźniaki aktorki znanej z "Pierwszej miłości" urodziły się przedwcześnie. Aneta Zając musiała w związku z tym wiele się nauczyć i tak zorganizować swoje życie, by dzieciom niczego nie brakowało. Po latach aktorka wyrzuciła z siebie poruszające słowa.

Bliźniaki Anety Zając wymagały sporo pracy i rehabilitacji

Aneta Zając, gdy jeszcze była w związku z Mikołajem Krawczykiem, zaszła w bliźniaczą ciążę. Owocem tej miłości są synowie bliźniacy, którzy przyszli na świat w 2012 roku - Michał i Robert. Para rozstała się w tym samym roku, a na Anecie spoczął obowiązek wychowania chłopców i rehabilitowania ich, jednocześnie grając w serialu. Chwile po porodzie wcale nie były łatwe - synowie okazali się być wcześniakami, a lekarze zalecili intensywną i kosztowną rehabilitację.

Stan rzeczy nie zmienił się nawet wtedy, gdy chłopcy nieco podrośli. Nadal muszą chodzić na zajęcia bazujące na ruchu oraz inne zabiegi. Aneta jest dumna z ich postępów i widząc poprawę, nie ma zamiaru się poddawać. Znajoma Anety zdradza, że za jedne zajęcia aktorka musi płacić nawet 500 złotych. Na szczęście serialowa Marysia może liczyć na ogromne wsparcie rodziców.

"Nic nie jest dla mnie tak ważne, jak synowie"

- Mając tak wspaniałe dzieci, mam ogromną chęć do dobrego i pozytywnego życia. Rola mamy to najważniejsza rola w życiu. Nic nie jest dla mnie tak ważne, jak synowie, możliwość spoglądania, jak dorastają - opowiadała Aneta w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aneta nie odmawia im też przyjemności spędzenia czasu poza domem, kiedy może pozwolić sobie wziąć wolne i odpocząć od filmowych obowiązków. Ostatnio wybrali się nad polskie morze.

- Chłopcy byli zachwyceni, zwłaszcza że pogoda dopisała i mogli się kąpać w Bałtyku. Aneta też była szczęśliwa, gdy widziała, jak świetnie radzą sobie w wodzie, skacząc przez fale. Pływanie to również świetna forma rehabilitacji dla dzieci - można było przeczytać w "Rewii".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  4. Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę
  5. Ta matka była bardziej pijana niż Kamil Durczok. Już jest w rękach policji
  6. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News