Polsat zaprosił ją do udziału w serialu „Przyjaciółki”, gdy miała czternaście lat. Na planie zdobyła niebagatelne doświadczenie i poznała największe gwiazdy polskiego show biznesu. Teraz w jej życiu rozgrywa się prawdziwa tragedia.

Polsat rozpoczął emisję serialu „Przyjaciółki” w 2012 roku. Od pierwszego odcinka na planie zagrała Nicole Bogdanowicz. Czternastolatka zawsze mogła liczyć na wsparcie serialowej mamy – Magdaleny Stużyńskiej. Teraz aktorka postanowiła zaangażować w pomoc dla serialowej córki.

Co się wydarzyło z Nicole Bogdanowicz? Tragedia w domu gwiazdy stacji Polsat

W rodzinnym domu pod Warszawą młodej aktorki wybuchł pożar. Jej ojciec został przewieziony do szpitala z licznymi oparzeniami. Dziewczyna miała być wprost zdruzgotana. Jak informuje magazyn, sytuacja ma być do tego stopnia beznadziejna, że jej rodzina prosi już tylko o modlitwę. Tragedia przytłoczyła bowiem wszystkich członków familii.

Sprawy w swoje ręce postanowiła wziąć jednak ekipa serialu, gdy tylko usłyszała o tragedii młodej gwiazdy. Magda Stużyńska zadzwoniła do Nicole i powiedziała, że w każdej sytuacji dziewczyna może na nią liczyć.

– Musi teraz zająć się bratem, dopóki ich tata nie wyjdzie ze szpitala – powiedziało tajemnicze źródło tygodnikowi „Rewia” o najbliższym czasie, który czeka Nicole Bogdanowicz po tragedii, jaka się wydarzyła w jej domu.

Dziewczyna wyjątkowo ceni wsparcie przyjaciół z planu. Wyjątkowo zaangażowała się w sprawę serialowa Anka. Podobno Stużyńska wie, co znaczy potrzebować wsparcia bliskich. Sama przeżyła trudne chwile, gdy z dnia na dzień musiała znaleźć się w szpitalu.

Wszystko z powodu powikłań pogrypowych. Trafiła do szpitala z licznymi komplikacjami. Jednak stan Magdy Stużyńskiej nie poprawiał się. W pewnym momencie udzielono jej ostatniego namaszczenia… Na szczęście, po kilku dniach aktorka wróciła do formy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Barwach szczęścia" zachwyciła wszystkich... Jej karierę przerwała straszna choroba!

Magda Stużyńska pomaga najsłabszym

Od momentu, gdy jej życie wywróciło się do góry nogami zaczęła pomagać innym. Zaangażowała się w liczne akcje społeczne, które koncentrują się na zbiórkach pieniędzy dla najmłodszych. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” angażuje się także w akcje związane z omawianiem w mediach problemów transplantologii. Wsparła również kampanię, która ma na celu propagowanie dobrych cech wśród młodzieży.

Prywatnie, ceni sobie rodzinne życie. Każdą wolną chwilę spędza ze swoimi bliskimi. Jej przyjaciele przyznają, że jest świetną gospodynią. Dobrze zorganizowana, ciepła i życzliwa. Nic więc dziwnego, że postanowiła wesprzeć młodszą koleżankę – Nicole Bogdanowicz w momencie, gdy jej rodzina znalazła się w trudnej sytuacji.

Niedługo ruszają zdjęcia do kolejnej serii serialu. Chociaż producenci dali czas Bogdanowicz do rozwiązania swojej sytuacji, dziewczyna pojawi się na planie o czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fanki serialu Przyjaciółki są przerażone. Uwielbiana bohaterka umrze na raka?
  2. Alkoreksja zagraża milionom kobiet. To poważny problem
  3. Adoptował najbardziej niechcianego kota. Zwierzak wywrócił jego życie do góry nogami
  4. Awantura w Pytaniu na Śniadanie! Justyna Żyła przeszła samą siebie, tak ostra jeszcze nie była
  5. Fanki Przyjaciółek wstrzymały oddech. Uwielbiana bohaterka śmiertelnie chora

Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?