Szef MSWiA wyraźnie nie chce wyjawić, co znajdowało się w kopercie, którą na oczach kamer otrzymał od Jana Szyszki. Wypytywany o to przez dziennikarzy zareagował nadzwyczaj ofensywnie.

Do konfrontacji między Mariuszem Błaszczakiem a jednym z dziennikarzy portalu Wirtualna Polska doszło pod siedzibą Polskiego Radia 24. Szef MSWiA bronił się przed odpowiedzią na pytania dotyczące tajemniczego listu, który otrzymał od ministra środowiska.

To jest taka córka leśniczego. Proszę Pana, ona prosiła, żebym Panu to przekazał – mówił Jan Szyszko do Mariusza Błaszczaka, wręczając mu tajemniczą kopertę na oczach kamer.

Szef MSWiA nie ma zamiaru wyjawiać, czego właściwie dotyczył otrzymany list. Rozwścieczony pytaniami na ten temat zarzucił dziennikarzom, że nasłał ich Tomasz Lis.

Ze względu na to, że Tomasz Lis jest politykiem, a nie dziennikarzem to ja do mediów związanych z Tomaszem Lisem nie zamierzam się wypowiadać. Uważam, że nie jesteście uczciwi, jeżeli chodzi o Waszą działalność dziennikarską – zaatakował dziennikarzy szef MSWiA.

źródło: wiadomosci.wp.pl

...

Zobacz również