Blanka z Na dobre i na złe. Jak się nazywa aktorka grająca lubianą postać?

Blanka z Na dobre i na złe. Jak się nazywa aktorka grająca lubianą postać? Źródło: Facebook/Na dobre i na złe

Blanka z Na dobre i na złe to jedna z najbardziej ulubionych bohaterek serialu. Bohaterka pojawiła się w 575. w odcinku i od razu podbiła serca widzów w całym kraju. Od 2014 r. można oglądać ją na antenie non stop. Grająca tę postać aktorka, była wtedy jeszcze nastolatką, więc dojrzewała na oczach fanów produkcji.

Blanka z Na dobre i na złe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego serialu. W produkcji jest ona córką granej przez Katarzynę Dąbrowską Wiktorii. Ostatnio fanów zaniepokoiła wieść jakoby ukochana przez nich bohaterka miała zostać uśmiercona przez scenarzystów w przyszłych odcinkach. Byłoby to według nich okrucieństwem, ponieważ Blanka ma za sobą dość trudne życie.

Początkowo cierpiała z powodu niedozwolonej miłości do seminarzysty Michała. Przyszły ksiądz, który odwzajemnił uczucia, stwierdził, że nie będzie oszukiwał własnego serca i podjął odważną decyzję o zrzuceniu sutanny. W ten sposób para nareszcie mogła być razem. I wtedy, gdy już mogli cieszyć się swoją miłością, pojawiła się kolejna, niespodziewana przeszkoda na drodze do ich szczęścia. To Blanka padła ofiarą złośliwego nowotworu, zdawało się, że zostało jej niewiele czasu, lecz bohaterka nie poddała się i dzielnie walczyła o własne życie. Ukochany cały czas był obok i wspierał ją w najtrudniejszych momentach. 

Blanka z Na dobre i na złe ma za sobą trudne życie, więc powinna być szczęśliwa

W związku z dość smutnym losem tej postaci widzowie serialu nie wyrażają zgody na to, by uśmiercić bohaterkę. Okazało się jednak, że ich obawy są bezpodstawne, ponieważ scenarzyści dementują informacje o domniemanym uśmierceniu bohaterki. Widzowie zaczęli zastanawiać się, czy Blance nie stanie się żadna krzywda, ponieważ w 710. odcinku stan bohaterki uległ pogorszeniu.

Lekarze zaczęli podejrzewać, że to rak jest znowu sprawcą zamieszania w życiu postaci, lecz badania niczego takiego nie wykazały. Zły stan zdrowia kobiety był więc tylko chwilową niedyspozycją, ale niewątpliwie nabawiła się ona strachu. Wkrótce potem kobieta związała się z innym mężczyzną Krzysztofem. Być może zatem Blankę z "Na dobre i na złe" czekają teraz spokojne chwile u boku nowego ukochanego. Teraz widzowie oczekują, że bohaterka doczeka się w końcu pierwszego dziecka.

Pola Gonciarz planuje rozwój zawodowy, ale jest przywiązana do Blanki

Plotki o rzekomym uśmierceniu Blanki są także wynikiem osobistych decyzji grającej rolę kobiety Poli Gonciarz. W tym roku aktorka skończyła 20 lat i nie zwalnia tempa. Przypominamy, że aktorka jest także absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, a jej główną pasją w życiu jest taniec. Być może będzie chciała rozwijać się także i w tym kierunku, 

Jednak, jak napisała na Instagramie, jest wzruszona możliwością uczestniczenia w zajęciach szkoły teatralnej, choć nie ukrywa, że wymaga to od niej ciężkiej pracy. Młoda, utalentowana aktorka nie zamierza mimo to rozstawać się z produkcją, która przyniosła jej ogromną popularność.

Źródło: Superseriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News