Blanka Lipińska szczerze o operacjach plastycznych. Gwiazda zdumiewa

Blanka Lipińska szczerze o operacjach plastycznych. Gwiazda zdumiewa Źródło: instagram.com/blanka_lipinska

Blanka Lipińska wstrzeliła się w śmietankę polskich celebrytów trylogią nazywaną "polskim Greyem". Autorka książek świętuje także sukces ekranizacji jednej ze swoich powieści, "365 dni". Film dostępny na platformie Netflix okazał się hitem nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim za granicą, gdzie w wielu krajach wszedł do listy Top 10.

Blanka Lipińska nie schodzi z pierwszych stron kolorowych czasopism. Jej książki znów zaciągnęły Polaków do księgarń, a ekranizacja "365 dni" nakręcona przez Barbarę Białowąs okazała się niesamowitym hitem przede wszystkim za granicą. W wielu krajach produkcja wskoczyła do Top 10 najczęściej oglądanych filmów, a w takich krajach jak Portugalia, Turcja, Litwa czy Rumunia nawet na 1 miejsce!

Blanka Lipińska postanowiła się podzielić z fanami swoim zdaniem o operacjach i korekcjach plastycznych. Wiele gwiazd korzysta z medycyny estetycznej, jednak nie przyznają się do tego otwarcie, unikają tematu lub nawet - mimo niezbitych dowodów - kłamią, że nigdy nie poszli "pod skalpel". Co o ty wszystkim sądzi wzięta pisarka?

Blanka Lipińska otwarcie o zabiegach

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi ponad pół miliona obserwatorów, a ona sama coraz bardziej otwiera się na ten sposób komunikacji. Na swoim internetowym profilu na Instagramie, autorka dzieli się szczegółami z życia, ostatnio opowiedziała o maturze pocieszając tegorocznych zdających. Podczas relacji opowiada o swoich przeżyciach i doświadczeniach. Przekaz, który wysyła jest bardzo bezpośredni i widać, że uważnie czyta pytania fanów.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Szczere wyznanie

W ostatniej relacji, jaka się pojawiła na jej InstaStories, pisarka zdradziła, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Pochwaliła się fanom, że właśnie udaje się na konsulacje z chirurgiem plastycznym. Zdradziła także, z jakich zabiegów korzystała. I w tym przypadku gwiazda była bardzo otwarta na pytania. Nie udawała, że nigdy nie poddała się zabiegom upiększającym.

- Pytacie mnie kochani, co robiłam u dr Bromy. Oprócz tego, że zrobiłam u niego biust i wyciął mi torebki tłuszczowe z policzków, dzięki czemu mam teraz zapaliny, a kiedyś nie miałam, to poprawiam kondycję napięcia skóry, bo niestety jestem bliżej czterdziestki niż dalej. To nie są przelewki. Robiliśmy fale radiowe, żeby mi podnieść owal twarzy, kontur, żebym była młodsza o 10 lat - relacjonowała, cytowana przez Obcas.pl, w swoim nagraniu Blanka Lipińska.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Wróci bezwzględny nakaz

2. Nie żyje 17-latek. Rodzina młodego sportowca pogrążyła się w żałobie

Musimy przyznać, że otwarte przyznawanie się do korzystania z zabiegów poprawiających urodę jest dość rzadko spotykane w polskim show-biznesie. Blance gratulujemy zdrowego podejścia i szczerości wobec fanów, którzy na pewno to doceniają.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety, już wiadomo za jakie produkty zapłacimy jak za dobra luksusowe. Zmiany wchodzą w życie 1 lipca, ale jest też dobra wiadomość
  2. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale
  3. Tylko nieliczni wiedzą, co jest napisane na grobie zamordowanej córki Eleni. Łzy same napływają do oczu
  4. Sanepid wydał komunikat najwyższej wagi. Poszukiwane są konkretne osoby, które były w kościele na procesji Bożego Ciała
  5. Halinka ze Świata według Kiepskich przekazała smutną wiadomość. Polsat nie będzie już więcej nagrywał odcinków ukochanego sitcomu Polaków?
  6. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Gratulacje płyną z całego kraju, wspaniale

Źródło: Obcas.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News