Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa 9-miesięcznej Blanki. Szokujące zeznania sąsiadów

Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa 9-miesięcznej Blanki. Szokujące zeznania sąsiadów Źródło: newspix/bogdan_hrywniak/

9-miesięczna Blanka została potraktowana w bestialski sposób. Prokuratura od razu zaczęła badać sprawcę, wyłaniając pierwszych podejrzanych. Jej oprawcami mieli być rodzice. Niedawno, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji, który może rzucić nowe światło na całe śledztwo.

Blanka zmarła po tym, jak została w brutalny sposób skatowana. Szczegółowe informacje na ten temat mrożą krew w żyłach i aż ciężko jest uwierzyć, że ktoś rzeczywiście mógł dopuścić się czegoś tak okropnego. Od samego początku wiele kwestii w tej sprawie wydawało się jasnych, jednak teraz pojawiły się nowe informacje.

Zaskakujący zwrot akcji w sprawie morderstwa. Najnowsze doniesienia

Tuż po odkryciu brutalnego morderstwa maleńkiej dziewczynki, zatrzymani zostali jej rodzice. Nie było tajemnicą, że kobieta była uzależniona od alkoholu i narkotyków, a na początku bieżącego roku sąd odebrał jej Blankę. Anna W. deklarując leczenie od uzależnień, otrzymała swoją córkę z powrotem. Z uwagi na patologiczną przeszłość to ona i jej konkubent zostali pierwszymi podejrzanymi. Rodzice 9-miesięcznego dziecka usłyszeli zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i zostali zatrzymani na okres 3 miesięcy. 

Teraz jednak pojawiły się zupełnie nowe doniesienia. Ponoć okoliczni mieszkańcy zeznają, że to wcale nie Grzegorz W. jest współwinnym śmierci dziewczynki. Tłumaczą oni, że kobieta miała innego partnera, który nie tylko często ją odwiedzał, ale również wspólnie z nią urządzał libacje alkoholowe.

Sąsiedzi tym samym poświadczają, że biologiczny ojciec Blanki był zawsze przykładnym rodzicem, który dbał nie tylko o swoją córkę, ale też byłą partnerkę. Co więcej, nigdy nie był agresywny i legalnie pracował. Policja i Prokuratura na chwilę obecną nie chcą potwierdzać, czy rzeczywiście doszło do zatrzymania trzeciego podejrzanego. Tłumaczą jednak, że śledztwo wciąż trwa i być może już niedługo uda się wyłonić winnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

9-miesięczna Blanka nie żyje 

Przypominamy, że Blanka została znaleziona martwa 21 czerwca w jednym z mieszkań w Olecku. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko było brutalnie bite tępym narzędziem, a jedno uderzenie w klatkę piersiową sprawiło, że pękło jej żebro, które następnie przebiło serce.

Co więcej, dziewczynka została w brutalny sposób wykorzystała seksualnie, o co w głównej mierze podejrzewa się matkę. Ta sprawa wzbudziła ogromne oburzenie opinii publicznej i z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o szczegółach prowadzonego śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tysiące fanek ze złamanymi sercami. Dawid Kwiatkowski na zdjęciach z dziewczyną, co za petarda!
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Jarosław Kret jest przerażony. Pogodynek ostrzega Polaków przed zbliżającą się katastrofą
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Fakt
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News