Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje

Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje Źródło: .

Maleńka Blanka została brutalnie zamordowana. Śledczy od razu zatrzymali rodziców dziewczynki, uznając ich za jedynych podejrzanych. W mediach właśnie pojawiły się szokujące informacje, jednak nie w sprawie samej zbrodni, ale oskarżonych. Okazuje się, że zatrzymany Grzegorz W. wcale nie jest ojcem dziewczynki.

9-miesięczna Blanka została znaleziona martwa w swoim domu rodzinnym. Z uwagi na okoliczności śmierci oraz miejsce, w którym do niej doszło, to właśnie na jej rodziców padły pierwsze oskarżenia.

Policja niezwłocznie ich zatrzymała i osadzając w areszcie, zaczęła zbierać materiał dowodowy. W tym momencie, zupełnym przypadkiem wyszło na jaw, że podejrzany o morderstwo własnej córki mężczyzna, tak naprawdę nie jest jej biologicznym ojcem.  

Kilkumiesięczna Blanka nie żyje. Nowe fakty w sprawie

Grzegorz W. i Anna W. zostali aresztowani chwilę po odkryciu zbrodni. To właśnie mężczyznę posądzono o gwałt oraz współudział w morderstwie dziewczynki. Podczas zbierania materiału dowodowego, od każdego z nich pobrano materiał DNA by sprawdzić, czy to właśnie ich ślady zostały na ciele Blanki.

Po otrzymaniu wyników badań, śledczy mogli nie tylko uznać mężczyznę za niewinnego i wypuścić z aresztu, ale również wykluczyć go z rodzinnego grona. Okazało się bowiem, że Grzegorz W. wcale nie jest ojcem biologicznym zamordowanej dziewczynki. Informacje te zostały niezwłocznie mu przekazane. Dla mężczyzny ta informacja była ciosem:

- Mój klient jest w okropnym stanie psychicznym. Pamiętajmy, że był oskarżony o gwałt i zamordowanie własnej córki. Jest w rozsypce, bardzo przeżył pobyt w areszcie. Wymaga pomocy psychologa i psychiatry, żeby go postawili na nogi - mówi adwokat Wojciech Stpiczyński. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grzegorz W. nie jest ojcem Blanki! Sąsiedzi nie wierzyli w jego winę 

Już chwilę po zatrzymaniu, sąsiedzi Grzegorza W. jawnie przyznawali, że ich zdaniem mężczyzna nie może być winny śmierci dziewczynki. Każdy z nich relacjonował, że oskarżony był przykładnym ojcem, często odwiedzał Blankę i dbał o wszystkie jej potrzeby.

Tego samego zdania był syn mężczyzny, który ponadto stwierdzał, że Anna W. naciągała go na pieniądze. Damian wyznaje, że jego tata jest obecnie w fatalnym stanie psychicznym, przez co będzie wymagał długiej terapii psychiatrycznej i psychologicznej. Na pewien czas mężczyzna zostanie nieco odizolowany od świata zewnętrznego i mediów, by ten mógł dojść do siebie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News