Blady strach w PiS. Partia w rozkładzie

Blady strach w PiS. Partia w rozkładzie Źródło: Fot. Flickr/Piotr Drabik

Pobyt Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu miał w niezwykle specyficzny sposób wpłynąć na porządek w szeregach PiS. Partia zaczęła się ponoć niemal rozpadać, gdyż nasiliły się w niej silne podziały. Powrót prezesa do zdrowia sprawił więc, że wiele osób powinno martwić się o swoją polityczną pozycję.

Kaczyński spędził w Wojskowym Instytucie Medycznym kilka tygodni. Przeszedł tam ponoć operację kolana, którego ból doskwierał mu już od dawna, uniemożliwiając samodzielne chodzenie.

Kryzys wewnątrz PiS

Gdy polityk przebywał w szpitalu, wewnątrz jego partii miała rozpocząć się prawdziwa walka między jego ewentualnymi następcami. Powrót Kaczyńskiego do krajowej polityki zweryfikuje ponoć przesadne zapędy jego współpracowników. - Nareszcie. Już się towarzystwo zaczęło ustawiać na tworzenie koterii w walce o schedę. Rozkład, że głowa boli - powiedział jeden z polityków PiS w rozmowie z "Faktem".

Co na to Jarosław Kaczyński?

- Kilka osób, które wierzyły w polityczną emeryturę prezesa, może zacząć się bać - dodał za to inny. - Prezes wróci i zrobi z tym w końcu porządek - zapewnia także kolejny działacz partii, który jako jeden z wielu nie może się już doczekać powrotu Kaczyńskiego do pełnej politycznej sprawności. Nie wszyscy powinni jednak ponoć reagować w tej sytuacji tak entuzjastycznie. O kogo konkretnie chodzi? Tego wyborcy dowiedzą się zapewne już wkrótce. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
  2. Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata
  3. PiS nie może uwierzyć. PROKURATURA zajmie się Mateuszem Morawieckim
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News