Horror w Black Friday! Zaczął strzelać do ludzi, wśród ofiar dziecko

Horror w Black Friday! Zaczął strzelać do ludzi, wśród ofiar dziecko

Black Friday to początek świątecznych promocji, podczas których ceny naprawdę spadają. Niestety tłumy ludzi pragnących zrobić tańsze zakupy są idealnym celem dla szaleńców. Tragedia w Alabamie wstrząsnęła światem.

Black Friday w USA rozpoczyna się już w czwartek wieczorem. W tym czasie prowadzące promocje sklepy przeżywają prawdziwe oblężenie.

Nie inaczej było w Hoover w Alabamie, gdzie doszło do tragedii. Zakupy skończyły się strzelaniną i interwencją policji.

Black Friday: strzelanina w galerii handlowej

Do galerii Riverchase w Hoover około godziny 22:00 wtargnął uzbrojony w broń maszynową mężczyzna, który otworzył ogień do klientów. Kule terrorysty raniły 18-letniego mężczyznę i 12-letnią dziewczynę. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Napastnik zginął od policyjnej kuli. Nie wiadomo, co nim kierowało. - Byłam w sklepie. Kupowałam jakąś biżuterię. Gdy za nią płaciłam, usłyszałam strzał. Pomyślałam: "pewnie mi się wydawało", ale za chwilę usłyszałam kolejne strzały. To było przerażające. Wszyscy zaczęli krzyczeć; To było straszne. Policjanci przebiegli obok nas z bronią. Wszystko działo się bardzo szybko. Było bardzo tłoczno, jak w każdy Czarny Piątek - powiedzieli mediom świadkowe zdarzenia.

Czarny Piątek odbywa się już na całym świecie

Zapoczątkowany w USA w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia Czarny Piątek jest prawdziwym świętem zakupowym. Największe marki schodzą drastycznie cen, aby tylko zwiększyć obrót. Dla wielu sklepów jest to najbardziej dochodowy dzień w roku. Początek sezony zakupowego przed Świętami Bożego Narodzenia dotarł także do Polski. Od dziś przez cały weekend trwać będą promocje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontrowersyjna gwiazda TVN i TVP traci wzrok przez straszną chorobę. Tragedia
  2. Kancelaria prezydenta potwierdziła tragiczne informacje! Andrzej Duda w żałobie
  3. Barack Obama zszokował cały świat! B. prezydent USA wypowiedział wojnę Kaczyńskiemu
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News