Najbardziej przerażające nagranie z hipermarketu w historii. Ludzie pobili się o produkty

Najbardziej przerażające nagranie z hipermarketu w historii. Ludzie pobili się o produkty Źródło: youtube/TV Costa Norte

Black Friday już niejednokrotnie zebrał plon w postaci krzywdy ludzkiej. To niebywałe, ile człowiek jest w stanie zrobić w pogoni za tańszym produktem. Ten film przyprawia o dreszcze.

Black Friday miał być radosnym dniem, w którym możemy pozwolić sobie na nieco większe zakupy niż dotychczas. W założeniu miał dawać możliwość zdobycia upragnionych produktów w niskich cenach, jednak świat zupełnie oszalał na punkcie tego święta. Już nie raz słyszało się o rannych, a nawet ofiarach śmiertelnych, które brały udział w walce o produkty. Ten film pokazuje, jak zakupowy szał przerodzić się może w prawdziwą wojnę. 

Konsumenci oszaleli na punkcie zniżek

Podczas Black Friday w Brazylii doszło do wielkiego ataku na sklep. Konsumenci wpadli w dziki szał, aby zdobyć upragnione towary. Tłum przepychał się, szarpał między sobą, a oprócz tego ludzie wbiegali do sklepu jak szaleni, depcząc przy tym inne osoby, które upadły podczas biegu.

Nie brakowało scen agresji. Brazylijczycy dopuścili się napaści fizycznej na osoby, które pierwsze wzięły produkty w atrakcyjnych cenach ze sklepowych półek, ale to niestety nie wszystko. Doszło również do aktów wandalizmu na sklepie. Pracownicy ochrony nie mieli szans zatrzymać rozwścieczonych klientów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Black Friday miał być pozytywnym świętem

Do tych wydarzeń doszło w placówce Lojas Americanas w centrum handlowym w Recife, Pernambuco. Już o świcie piątkowego dnia zgromadził się tłum klientów. Firma tego dnia otworzyła sklep wcześniej, aby świętować swój Czerwony Piątek. Logo firmy jest czerwona, stworzyli własną aluzję do Czarnego Piątku. W filmach, które podbijają media społecznościowe, widzimy, że setki osób próbują nawet włamać się do sklepu tuż przed otwarciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Na filmie widać, jak pracownicy sklepu odliczają i powoli otwierają drzwi, ale dziki tłum, nie czeka do końca ich otwarcia. Klienci niszczą pierwsze drzwi i wbiegają do sklepu, taranując przy tym rozstawione reklamy i oczywiście inne osoby. Nikt nie przejmuje się osobami, które upadły na ziemi. Ludzie biegną ślepo, depcząc ich. Ten widok jest paraliżujący, pokazuje zwierzęce oblicze ludzi. Black Friday doprowadza do zakupowego szaleństwa. Czasami pogoń za jedną tańszą ceną może kosztować kogoś zdrowie lub życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Oliberal

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News