Seria ataków na biura PiS! "Wypie***lać!"

Seria ataków na biura PiS! "Wypie***lać!"

Tej nocy w różnych zakątkach kraju doszło do zaskakujących zdarzeń skierowanych przeciwko politykom ugrupowania rządzącego. Ich ideologiczni przeciwnicy zdewastowali bowiem biuro poselskie oraz inne siedziby PiS. Na budynkach umieszczono niezwykle wulgarne napisy, które oburzyły wyborców partii Jarosława Kaczyńskiego.

"Se możecie wypie***lać" - taki oto napis znalazł się tej nocy na budynku, w którym mieszczą się biura poselskie Mariusza Kamińskiego i Jarosława Krajewskiego. Jak twierdzą internauci, przeciwnicy PiS pokazali w ten sposób sprzeciw wobec reformy sądownictwa, która wyprowadziła na polskie ulice setki protestujących.

Biuro poselskie zdewastowane

- Seria pojawiających się aktów wandalizmu wymierzonych przeciwko Prawu i Sprawiedliwości to pokłosie coraz bardziej radykalnych haseł głoszonych przez totalną opozycję i element całego przemysłu pogardy jaki jest wymierzony w nasze środowisko - powiedział w rozmowie z warszawskipis.pl Michał Prószyński, pełniący funkcję szefa biura poselskiego Kamińskiego. Co szokujące, nie były to jedyne tej nocy ataki. Zdewastowano bowiem także siedziby powiązanych z partią rządzącą Krzysztofa Czabańskiego i Andrzeja Mioduszewskiego. Pierwszy z nich pracuje obecnie jako przewodniczący Rady Mediów Narodowych, drugi jest za to senatorem z ramienia PiS.

Komentarz poszkodowanego działacza

- Dziś w nocy nieznani sprawcy zdewastowali filie biura poselsko-senatorskiego, które mam wspólnie z senatorem Andrzejem Mioduszewskim w Wąbrzeźnie i Golubiu - Dobrzyniu. Policja została powiadomiona... Podejrzane są dwie kobiety wysłane najpewniej z zewnątrz z "misją specjalną", które pojawiły się w tych miastach. Monitoring miejski pozwoli na precyzyjniejsze ustalenia - napisał Czabański na Facebooku, publikując zdjęcia napisów, które umieszczono na jego siedzibie. Osoby odpowiedzialne za zniszczenie biur w tej lokalizacji także nie oszczędziły obecnych władz. Napisały bowiem na ścianach i drzwiach "PZPR" oraz "Czas na sąd ostateczny". Fot. Facebook Biuro poselskie Fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurski chce dbać o jakość, „paskowy” wyleci? Wielkie zmiany w TVP
  2. Kaczyński jest przerażony. PiS zostanie pokonany jego własną bronią
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News