Biskup do mieszkańców stolicy: "Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko"

Biskup do mieszkańców stolicy: "Wstydźcie się, Warszawiacy! Jak się spodliłaś, Warszawko" Źródło: wikipedia/adam_dziura/

Biskup zdecydował się zabrać głos w kwestii wydarzeń, które ostatnio miały miejsce w Warszawie. Tak bezpośrednie i dość kontrowersyjne słowa z pewnością zaskoczyły wiernych. Nikt nie spodziewał się aż takiej złości, ze strony duchownego.

Biskup senior łowicki Józef Zawitkowski postanowił nie milczeć ani minuty dłużej i wprost wyznać, co myśli na temat ostatnich poczynań w stolicy. Jego słowa okazały się nie tylko bardzo bezpośrednie, ale przede wszystkim szokujące. Jego wypowiedź pokazuje, jak bardzo boli go to, co od jakiegoś czasu dzieje się w Warszawie.  

Biskup w bezpośredni sposób zwraca się do Warszawiaków

Strajk nauczycieli czy podpisanie przez Rafała Trzaskowskiego karty LGBT okazało się być dla duchownego zbyt dużą dawką negatywnych wrażeń. Nie jest tajemnicą, że ostatnie poczynania w Warszawie mają swoich przeciwników w prawicowych środowiskach, którzy w mniej lub bardziej subtelny sposób wyrażają swoje zdanie na ten temat. Okazuje się, że biskup Zawitkowski również postanowił przerwać swoje milczenie i wyjątkowo chamsko oznajmić wszystkim, jaka jest jego opinia. Już początek wypowiedzi duchownego, może być niezwykle wstrząsający i chwytający za serce Polaków.  

- Obudź się, Warszawo. Warszawo Ty moja, Warszawo! Nie poznaję Cię, Warszawo, nieujarzmiona, wierna i krwawa. O miasto moje, moje święte Jeruzalem, świńskie ryje rzucają na Twe święte kamienie. Owoce święte płaczą, bo rzucone są na zgnojenie. - ubolewa duchowny. 

Duchowny neguje strajk nauczycieli 

Choć wielu uważa, że nauczyciele tylko walczą o swoje dobro, niektórzy twierdzą, że gra nie jest warta świeczki, a przecież cierpią na tym niewinni uczniowie. Podobne zdanie na ten temat ma biskup Józef Zawitkowski, który nie zdążył ugryźć się w język. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Chryste królujący krzyżem nad Warszawą z Zygmuntowej kolumny. Królu z mieczem, co broni Warszawy i dobro od zła oddziela, komuś Ty dał władzę nad Warszawą? Roztrzaskaj glinianych idoli LGBT, co po ludzku grzeszyć nie potrafią. Nie wstydzisz się, Warszawko? Nie! To Ty już wstydu nie masz! (…) Matko Wincento Jaroszewska, coś powiedziała prostytutkom: Nie wstanę z kolan, póki nie stanie się tu spokój! Powiedz to lesbijkom i gejom: Na kolana! I do spowiedzi! (…) Jak mi Cię żal, Warszawo! Ty moja dumna Pani, dziś zachowujesz się jak głupia panna, której brakło oleju. Wiosenne LGBT! Wy nawet grzeszyć normalnie nie potraficie, pachniecie tylko bezwstydem! - mówi biskup. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów
  5. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  6. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni

Źródło: WARSZAWAWPIGULCE

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News