To KONIEC Cosby'ego! Został skazany, idzie siedzieć na 30 lat
Malwina Kossela - 27 Kwietnia 2018

To KONIEC Cosby'ego! Został skazany, idzie siedzieć na 30 lat

Wygląda na to, że Bill Cosby już nie wyjdzie z tego z twarzą. Ławnicy uznali, że jest winny zarzucanych mu czynów. Dyskutowanie z takim werdyktem jest zbędne, aktor musi się pogodzić z faktami.

Ławnicy po wielogodzinnej naradzie oświadczyli, że amerykański komik dopuścił się gwałtu na Andrei Constand. Cała narada trwała dokładnie 14 godzin. Ostatecznie gwiazdor został skazany za wszystkie trzy z zarzucanych mu czynów: czynności seksualnych bez zgody, gwałtu na osobie nieświadomej i gwałtu osoby pod wpływem substancji odurzającej.

Bill Cosby uznany winnym!

Za to wszystko łącznie grozi mu wedle tamtejszego prawa 30 lat więzienia. Taki wyrok sądu zdecydowanie usatysfakcjonował pokrzywdzone przez aktorka kobiety. Paszport Cosby'ego wciąż pozostaje zatrzymany przez sąd, a aktor ma oficjalny zakaz wychodzenia ze swojego domu. Ostatecznie aktor dostał możliwość zwolnienia z areszty za kaucją, gdyż według sędziego nie podejmie on ryzyka ucieczki. Po ogłoszeniu wyroku, którym zdecydowanie rozczarowani są obrońcy aktora, Bill Cosby usiadł z powrotem na swoim krześle, a kobiety oskarżające go o wykorzystywanie seksualne i uczestniczące aktywnie w procesie, przez krótki czas biły brawo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Dostanie absolutnie każdy, kto się zgłosi”. Nagrody po 2 tysiące w Biedronce
  2. Dramat muzyka. Nie żyje jego żona, został sam z dzieckiem
  3. Nie będzie go już z nami. Jackowski ujawnił WŁASNĄ przyszłość
piesiewicz2Głośne seksafery w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: radiozet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News