Bijatyka w centrum Warszawy! Pieczyński zmasakrowany

Bijatyka w centrum Warszawy! Pieczyński zmasakrowany

Karygodne zachowanie w samym centrum stolicy. Słynny aktor Krzysztof Pieczyński zmasakrowany, pobił się z innym mężczyzną. Poszło o naprawdę kuriozalną sprawę.

Sławny polski aktor wdał się w bójkę. Obaj mężczyźni najpierw obrażali siebie, a potem ruszyli do ataku. Dało się tej bójki uniknąć, gdyby nie naprawdę absurdalnerzeczy. ZOBACZ TAKŻE: Ma 17 lat, a już podbija Polskę. Wnuczka Szapołowskiej rozpala zmysły Do bijatyki doszło w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej. Mężczyźni przecięli sobie drogi i doszło do ostrej wymiany zdań. To był dopiero początek.

Pieczyński zmasakrowany przez przechodnia

Po ostrych wyzwiskach przeszli do rękoczynów. Pieczyński miał się pobić z przechodniem na środku ulicy. Walka pomiędzy nimi była naprawdę zażarta. Interweniować musiała policja. Obaj mężczyźni zgłosili sprawę o pobicie. Po zajściu wyglądali, jak po wielogodzinnej bitwie. Pieczyński został zmasakrowany przez przechodnia nie tylko podczas bijatyki czy wyzwiskach. Powód tej bójki jest naprawdę kuriozalny. Można by się spodziewać, że do tak drastycznej sytuacji doszło przez poglądy aktora. Krzysztof Pieczyński jest zagorzałym antyklerykałem i jawnie krytykuje księży i kościół. ZOBACZ TAKŻE: MEGA-AFERA! To nie żart, Ziobro właśnie WYLECIAŁ z hukiem! Okazuje się jednak, że nie jest to takie oczywiste. Aktor w momencie pobicia miał na sobie czerwoną kurtkę. Męzczyzna, z którym się pobił, miał powiedzieć, że jego ubranie jest "pedalskie". Co więcej, dziennikarz RMF FM Mariusz Gierszewski poinformował, że według nieoficjalnych informacji, mężczyzna, który pobił Pieczyńskiego, miał powiedzieć policji, że "jest szpiegowany przez ubeków w czerwonych kurtkach'". Cała sprawa rozstrzygnie się teraz na policji i być może w sądzie. Źródło: gazeta.pl   Następny artykuł