Bijatyka na Mundialu! Robi się bardzo niebezpiecznie

Bijatyka na Mundialu! Robi się bardzo niebezpiecznie Źródło:

Piłka nożna wywołuje ogromne emocje, niestety także te negatywne.  Mundial 2018 roku jest doskonałą okazją dla chuliganów i rzezimieszków do wyładowania złości i żalu na kibicach przeciwnej drużyny. Pierwszą poważną bójkę na tych mistrzostwach świata mamy już za sobą.

Stadionowe chuligaństwo od końca XX wieku rozlało się na niemal cały świat. Typowe dla Europy wielkie bitwy kibiców na ulicach, choć są dziś widokiem rzadkim, nadal się zdarzają. Pomimo tego, że ich skala jest nieporównywalna z tym, do czego dochodziło jeszcze kilkanaście lat temu, wciąż są pokazem zezwierzęcenia i trudnym orzechem do zgryzienia dla organizacji piłkarskich na całym świecie. Wydaje się, że obyczaje łagodzą wielkie międzynarodowe imprezy, jak trwające obecnie XXI Mistrzostwa Świata, ale nic bardziej mylnego. Do sieci wyciekło właśnie nagranie bójki kibiców w znajdującym się nad Morzem Czarnym Soczi, gdzie stały się dwie grupy rozwścieczonych i prawdopodobnie pijanych mężczyzn. Na udostępnionych nagraniu wyraźnie widać, padające ciosy i zachowanie uczestników bijatyki. Miejmy nadzieję, że będzie to jedyny taki incydent podczas imprezy.

Mundial 2018: zażarta bójka między kibicami

Po najciekawszym jak dotąd meczu MŚ między Hiszpanią a Portugalią, który odbył się w Soczi. Na głównym deptaku miasta, zaraz przy czarnomorskim brzegu w szranki stanęli kibice Portugalii i miejscowi Rosjanie, którzy znani są ze swoich chuligańskich umiejętności. Krótka wymiana ciosów była bardzo brutalna i intensywna. Zwycięsko z batalii o honor barw i narodu wyszli Rosjanie, którzy bez dwóch zdań pokonali iberyjskich przeciwników. Wszystko zostało zarejestrowane przez telefon jednego ze świadków starcia. Szczęśliwie po żadnej ze stron nie doszło do poważniejszych obrażeń. Co ciekawe w pobliżu nie znajdowali się żadni przedstawiciele policji. Bójka, choć stała się sensacją, nie może dorównać temu, co stało się w 2006 roku podczas MŚ w Niemczech. W Kolonii po przegranym przeciw Niemcom spotkaniu Angielscy kibice wytoczyli bitwę Niemcom i miejscowej policji. Zdewastowano część ulic i aresztowano wielu chuliganów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony
  2. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
  3. Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News