Czwartkowy mecz między brytyjskim Evertonem i francuskim Olimpiqiem Lyon kibice i eksperci długo będą pamiętać. Niestety nie z powodu fenomenalnej gry zawodnków. Piłkarze z Francji wygrali 2:1, ale nie to było najważniejszym wydarzeniem meczu. Podczas rywalizacji na boisku doszło bowiem do bijatyki. W jednej z głównych ról wystąpił mężczyzna z małym dzieckiem na rękach.

Wszystko zaczęło się w 63. minucie gry. Właśnie wtedy piłkarz Evertonu Ashley Williams uderzył bramkarza Lyonu łokciem, a potem wypchnął go z boiska. Jego szokujące zachowanie szybko zostało zauważone przez innych piłkarzy francuskiej drużyny. Ci próbowali odciągnąć Williamsa od bramkarza, ale ten nie okazał skruchy.

Doszło do brutalnej walki, podczas której udzielali się nawet kibice. Gdy na boisku tłukli się piłkarze, których próbował rozdzielić sędzia, na trybunach zaczęli się okładać fani obu drużyn. Jeden z nich zwrócił szczególną uwagę, kiedy okazało się, że w awanturowaniu się nie przeszkadza mu trzymane na rękach dziecko.

Mężczyzna podbiegł nagle do piłkarzy i zaatakował graczy z Francji. Jego napaść wywołała prawdziwy szok. O bijatyce długo jeszcze w świecie futbolu będzie się mówić.


źródło: wmeritum.pl

Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!


Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

...

Zobacz również

Zobacz również