Powtórzą program? Złamano regulamin Big Brothera, ktoś powinien stracić pracę

Powtórzą program? Złamano regulamin Big Brothera, ktoś powinien stracić pracę Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Big Brother zaskoczył swoich widzów. Wszystko wskazuje na to, że w popularnej produkcji doszło do złamania regulaminu. Fani są oburzeni i zwracają uwagę na niesprawiedliwe zasady. Zdaniem niektórych program powinien zostać powtórzony.

Big Brother ciągle zaskakuje swoich widzów. Popularne reality show w niczym nie przypomina pierwszych edycji. Niespodziewane zwroty akcji stały się już codziennością. Kilka tygodni temu do uczestniczki Justyny "Juszes" dołączył jej chłopak, stając się pełnoprawnym uczestnikiem programu.

Widzowie TVN byli bardzo zaskoczeni takim obrotem spraw, ponieważ w poprzednich edycjach takie procedury nie miały miejsca. Niedługo potem para dobrowolnie zrezygnowała z udziału w programie Big Brother. Zgodnie z regulaminem, zwolniło się jedno miejsce dla uczestnika, który jako ostatni został nominowany do wyjścia z domu Wielkiego Brata.

Big Brother znów zaskakuje. Złamano regulamin

Taki zapis w regulaminie budzi pewne kontrowersje. Jednak to, co wydarzyło się ostatnio stało się powodem ogromnego oburzenia. Według obowiązujących zasad, do programu mogła powrócić była uczestniczka Angelika, która opuściła dom Wielkiego Brata jako ostatnia. Tak się jednak nie stało.

Kobieta nie miała ochoty wracać do swoich znajomych. Za bardzo obawiała się kolejnej fali hejtu. Już podczas udziału w programie nie cieszyła się sympatią ze strony widzów. Zarzucano jej między innymi, że aspiruje do roli "drugiej Frytki" i za bardzo narzuca się jednemu z mężczyzn. Stewardessa powróciła więc do pracy w przestworzach, a z przywileju powrotu do programu skorzystał Łukasz Darłak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Widzowie oburzeni. Program powinien zostać powtórzony?

Powrót Łukasza, który odpadł z programu Big Brother kilka tygodni temu, stał się już faktem. Mężczyzna powrócił do domu Wielkiego Brata z bardzo pozytywnym nastawieniem, jednak pozostali uczestnicy są pełni wątpliwości. Nie da się ukryć, że ta sytuacja wywołała również ogromne kontrowersje wśród widzów.

Widzowie czują się oszukani, ponieważ regulamin produkcji został złamany. Wiele osób nie potrafi zrozumieć decyzji twórców reality show Big Brother. Pojawiają się nawet głosy, że program powinien zostać powtórzony, a osoba odpowiedzialna za złamanie procedur musi ponieść odpowiednie konsekwencje. Można się spodziewać, że Łukasz, który powrócił do programu, nie będzie występował w roli faworyta do wygranej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Straszna diagnoza zrujnowała im życie. U dziecka uwielbianej postaci "Barw Szczęścia" lekarze odkryli przerażającą chorobę
  4. Szpak ujawnia gorzką prawdę. Dlatego dwa lata temu przegrał Eurowizję
  5. Gdzie odbywa się Eurowizja 2019? Polska wysyła mocnego kandydata
  6. Gwiazda TVN wzbudziła ogromną sensację. Aktorka ukrywa ciążę?

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News