Big Brother znowu nie dopilnował uczestników. Druzgocąca wpadka na wizji

Big Brother znowu nie dopilnował uczestników. Druzgocąca wpadka na wizji Źródło: Fot. Instagram/Big Brother

"Big Brother" kolejny raz musi uporać się z ogromnym skandalem. Właśnie na wizji doszło do kolejnej, druzgocącej wpadki, która nie uszła uwadze widzów. Wszyscy są wściekli.

"Big Brother" miał być absolutnym hitem telewizji TVN. Twórcy sądzili, że powrót tego formatu na ekrany zachwyci Polaków, niestety wokół niego wybuchło już tyle skandali i ujawniono tak wiele niedociągnięć, że coraz częściej mówi się o gigantycznej porażce. Początkowo widzowie narzekali, że uczestnicy są nudni, a przez brak zadań na ekranach nie dzieje się nic ciekawego. 

Po pojawieniu się misji dla uczestników, temperatura nieco wzrosła, teraz jednak okazuje się, że nie na długo. "Big Brother" znów uporać się musi z kuriozalną wpadką, nikt bowiem nie przypilnował uczestników i na wizji powiedzieli coś, co miało pozostać tajemnicą. Internauci znów sugerują, że wszystko jest ustawione. 

Kolejna wpadka w programie "Big Brother". Uczestniczka się wygadała

W Domu Wielkiego Brata pojawiła się dwójka nowych uczestników: Angelika i Jakub. Jak na razie przebywają w sekretnym pokoju i uważnie wszystkich obserwują. Mają tylko jedno zadanie - komentować zachowanie niczego nieświadomych uczestników programu "Big Brother" i do tej pory radzili sobie z nim całkiem dobrze. 

W ostatnim odcinku jednak doszło do potężnej wpadki, a wszystko przez Angelikę, która nie myśli zbyt długo nad tym, co mówi. Para komentowała Klaudię Marchewkę oraz Radka Placza, którzy zostali nominowani do opuszczenia show i nagle wszystko wymknęło się spod kontroli. 

- Klaudia (…) no ta, co odchodzi - opisała uczestniczkę na wizji Angelika. 

Czyżby wiedziała już przed podaniem wyników, kto odpadnie? Wszystko na to wskazuje, choć producenci nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie. Internauci natomiast nie kryją swojej wściekłości. Kolejny raz padły przypuszczenia, że format jest wyreżyserowany.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety to nie pierwsza porażka twórców

O tym, że sytuacje na ekranie wcale nie dzieją się spontanicznie, internauci dyskutują już od dawna. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie widać, jak okulary Karoliny przebywającej w łazience nagle zniknęły i pojawiły się ponownie wraz ze zmianą kamery. 

Niewiele później opublikowane zostało również wideo, zgodnie z którym Iza wcale nie trafiła do lekarza, a po prostu rozmawiała za kulisami ze swoimi bliskimi. Wszystkie te sytuacje sprawiają, że widzowie dostają białej gorączki, a "Big Brother" ma coraz większe problemy wizerunkowe.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News