Gwiazda I edycji Big Brothera wygrała walkę z rakiem. Twierdzi, że uzdrowił ją Bóg

Gwiazda I edycji Big Brothera wygrała walkę z rakiem. Twierdzi, że uzdrowił ją Bóg Źródło: Fot. Materiały Prasowe

"Big Brother" kusi widzów nową serią, niewielu jednak wie o zagadce z życia gwiazdy pierwszej edycji. Ta uczestniczka wygrała walkę z rakiem, a teraz głośno twierdzi, że uzdrowił ją sam Bóg.

"Big Brother" w swoim nowym wydaniu nie zachwycił fanów tak bardzo, jak przewidywali to twórcy. Polacy głośno narzekali, że poprzednie serie były dużo ciekawsze, a ta najnowsza jest przerażająco nudna i grzeczna. Jakby tego było mało, w Internecie ciągle zamieszczane są filmiki z niedociągnięciami produkcji TVN i wpadkami, które podważają jej wiarygodność. 

Teraz jednak na jaw wyszła historia, która ponownie sprawiła, że "Big Brother" znalazł się w centrum uwagi. Z pewnością niewiele osób wie, że Alicja Walczak z I edycji show miała raka mózgu, z którym udało jej się wygrać. Teraz powraca i głosi światu, że to Bóg ją uzdrowił i tylko dzięki niemu żyje. 

Gwiazda programu "Big Brother" została uzdrowiona przez Boga?

Alicja Walczak zdobyła rozpoznawalność wśród fanów programu przede wszystkim tym, że codziennie przed snem musiała się pomodlić. Wiele osób wtedy kpiło z niej, teraz jednak okazuje się, że dzięki trwaniu w wierze wciąż może ciszyć się życiem. Kilka lat temu gwiazda show "Big Brother" walczyła z rakiem płuc i jest przekonana, że udało się jej go pokonać tylko dzięki pomocy samego Boga.

- Jak widzisz, że coś jest, a potem, że czegoś nie ma, to nie masz wątpliwości, że tu zadziałała siła boża. W modlitwie proszę zawsze o uzdrowienie. Proszę zawsze o uzdrowienie, ale jeżeli będę musiała odejść, to najważniejsze, żebym była gotowa. Tak, to jest ta wiara - tłumaczyła w "Dzień Dobry TVN". 

Była uczestniczka programu od dawna bardzo aktywnie promuje wiarę oraz miłość do Boga zarówno w mediach, jak i w swoim codziennym życiu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czym teraz zajmuje się Alicja Walczak? 

Jak podają media, Walczak prawie od dwóch dekad regularnie bierze udział w specjalnych rekolekcjach organizowanych przez werbistów i głosi światu swoje uzdrowienie. Jednocześnie jednak zapowiada, że jej celem jest prowadzenie programu telewizyjnego, który mógłby pokazywać widzom obraz Kościoła i wiary, jaki ona widzi. 

- Chciałabym robić program z ludźmi, w których nastąpiła przemiana dzięki wierze. Byłoby to żywe świadectwo. Znam wiele takich osób, dla których coś było wcześniej niemożliwe, a dzięki uzdrowieniu wiarą nastąpiła przemiana - czytamy. 

uploaded

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł