Poznajcie pierwszych uczestników Big Brother. Wyglądają, jak przyszłe gwiazdy

Poznajcie pierwszych uczestników Big Brother. Wyglądają, jak przyszłe gwiazdy

Big Brother po 10 latach wraca na ekrany telewizorów. Reality show niegdyś cieszyło się ogromną popularnością, a producenci mają nadzieję, że nowa edycja powtórzy sukces. Nowi uczestnicy już mają przed sobą ogromne wyzwanie. Muszą zdobyć sympatię widzów jeszcze zanim wejdą do domu Wielkiego Brata. Kim oni są?

Big Brother budził wielkie emocje, kiedy pierwsi uczestnicy zdecydowali odciąć się od świata w posiadłości, która przez 24 godziny na dobę była monitorowana. Dziś formuła programu wydaje się o wiele mniej szokująca, jednak reality show wciąż ma szansę na sukces. Wszystko zależy od uczestników. Widzowie pierwszej edycji zapewne zastanawiają się, czy uda im się zyskać taką samą popularność, jak Gulczasowi czy roześmianej Manueli. Już można ich ocenić - ujawniono pierwszą dwójkę, która może zamieszkać w domu Wielkiego Brata.

Big Brother prezentuje nowych uczestników. Kim oni są?

Nowi uczestnicy reality show mieli okazję zaprezentować się widzom stacji TVN, gdzie w programie śniadaniowym mogli pokazać się od jak najlepszej strony. Na kanapie DDTVN zasiedli Anna Raczyńska i Maciej Borowicz.

Anna jest 26-latką ze Stargardu, która mieszka z matką. To właśnie ona namówiła ja do udziału w programie Big Brother. Kobieta skończyła studia związane z zarządzaniem, marketingiem i PR-em. Przez pewien czas mieszkała w Londynie, postanowiła jednak wrócić do Polski. Tutaj pragnie się rozwijać.

- Lubię wszystko zmieniać. Nie potrafię się nudzić. Ludzie w moim otoczeniu tym się zarażają i bardzo chętnie podzieliłabym się tym z widzami - powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konkuruje z nią Maciej, 31-latek, który zajmuje się fitnessem, a wieczorami występuje jako DJ. Mężczyzna przyznaje, że uwielbia imprezy. Podobno do studia TVN przyjechał prosto z klubu. 

- Uwierzcie w siebie i w swoje możliwości, a potem uwierzcie we mnie, a ja wam zrobię całkiem dobrą imprezę, komedię, stand-up i dyskotekę w domu Wielkiego Brata - zachęcał.

Para nie wystąpi w programie wspólnie. Widzowie zadecydują, kogo chcą oglądać w najnowszym sezonie show Big Brother przez SMS-owe glosowanie.

Już niedługo ruszy nowa edycja reality show. Poprowadzi go gwiazda TVN

Big Brother rusza już 17 marca na antenie TVN 7. W roli prowadzącej wystąpi Agnieszka Woźniak-Starak, a towarzyszyć jej będą Małgorzata Ohme, Ula Chińcz, i Bartek Jędrzejczak. Główne wydanie programu o 20:00 będzie wzbogacone o krótkie emisje live w różnych porach dnia. O 23:15 widzowie będą mogli zobaczyć Big Brother Extra, zawierające materiały dodatkowe, będą także emisje o poranku, w południe i późnym popołudniem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak!
  2. Joanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji
  3. Krzysztof Jackowski zobaczył śmierć. Czy straszna wizja się spełni?
  4. Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała
  5. Pobili kierowcę w Uberze, bo nie chciał puścić disco polo. "K***, ty śmieciu j***ny"

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News