Legenda Big Brothera się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca
Wiadomości Pikio - 10 Sierpnia 2018

Legenda Big Brothera się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca

TVN zdecydował się na wyemitowanie polskich edycji programu "Big Brother" w latach 2001–2002. Niekwestionowaną gwiazdą show okazała się Maja Frykowska, znana wtedy pod imieniem Agnieszka. Chociaż niewielu widzów o tym wie, jej dziadek został zamordowany w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach, co wciąż prześladuje celebrytkę.

Frykowska pochodzi z bardzo zamożnej rodziny, która poza intratnym biznesem zajmowała się także branżą filmową. Sama gwiazda wzięła udział w "Big Brotherze" oraz "Barze", aby później pracować jako prezenterka telewizyjna oraz dziennikarka.

Trudna rodzinna przeszłość gwiazdy TVN

Chociaż "Frytka" była znana widzom jako radosna, nieco zwariowana osoba, w przeszłości przeżyła prawdziwe piekło. Sprawa ma związek z tajemniczym morderstwem jej dziadka, do którego doszło w 1969 roku. Wojciech Frykowski przebywał wtedy w Beverly Hills. Przyjaźnił się bowiem z Romanem Polańskim, któremu pomógł zresztą wyprodukować pierwszy poważny, komercyjny film.

Kto zabił Sharon Tate?

To właśnie w domu znanego reżysera Frykowski został zamordowany przez członków sekty Charlesa Mansona. W przerażającym ataku na dom Polańskiego zginęła wtedy także ciężarna żona reżysera Sharon Tate, Jay Sebring, Steven Parent oraz Abigail Folger. Chociaż do tragedii doszło prawie 50 lat temu, tragiczna przeszłość wciąż bez wątpienia ciąży rodzinie celebrytki stacji TVN. Nagła śmierć osób związanych z amerykańską branżą filmową niezmiennie elektryzuje bowiem opinię publiczną. Co ciekawe, jeden z najbardziej znanych współczesnych reżyserów, Quentin Tarantino postanowił nawet nakręcić na ten temat swój kolejny film. Wiadomo już, że Sharon Tate zagra w nim Margot Robbie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani M jak Miłość pozbawieni nadziei. Nie zobaczą więcej ulubionej postaci
  2. Mikołaj Roznerski o skandalicznej przeszłości. Wyleciał z czterech szkół
  3. Edyta Górniak jest przerażona. Zlinczowali ją za Korę, drugi raz nie powtórzy tego błędu
  4. Wielki gwiazdor disco polo jako dziecko przeżył horror. Chce się zemścić
ZAMIANA
Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceGwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceCzytaj dalej
Tamara Arciuch z mężemZnani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News