Widzowie Big Brothera oniemieli. Nagła, wstrząsająca śmierć w rodzinie uczestniczki

Widzowie Big Brothera oniemieli. Nagła, wstrząsająca śmierć w rodzinie uczestniczki Źródło: Fot. Instagram/bigbrother.tvn7

"Big Brother" wstrząsnęło wszystkimi swoimi fanami. Widzowie oniemieli, gdy uczestniczka opowiedziała przed kamerami o czymś przerażającym. W jej rodzinie doszło do nagłej, wstrząsającej śmierci, w którą aż trudno uwierzyć.

"Big Brother" nie przestaje wzbudzać ogromnych emocji. Pierwsza seria stanowiła całkowity przełom w polskiej telewizji, a teraz po latach zapadła decyzja o wznowieniu formatu w TVN 7. Choć na ekranach nie doszło jeszcze do wstrząsających skandali obyczajowych pokroju "stosunków w jacuzzi", wszyscy widzowie mają nadzieję, że z czasem wszystko się rozkręci, a kontrowersje pojawiać się będą raz po raz. 

Co prawda to dopiero początek, ale na ekranach jednak już doszło do czegoś nieprawdopodobnego. Widzowie oniemieli, gdy uczestniczka programu "Big Brother" opowiedziała o wstrząsającej śmierci, która wydarzyła się w jej rodzinie. Ta nagła strata doprowadziła gwiazdę TVN do płaczu. 

Uczestniczka programu "Big Brother" opowiedziała wstrząsającą historię

Klaudia Marchewka od samego początku wzbudziła sympatię fanów. Szczera uczestniczka nikogo nie udaje przed kamerami i wprost mówi dokładnie to, co myśli. Nikt do tej pory jednak nie wiedział, że przeżyła niewyobrażalny koszmar, którego nie dało się przewidzieć. Wszystko wyszło na jaw w pokoju zwierzeń - Marchewka zapytana tam została o nagłą śmierć swojej matki. 

Okazało się, że uczestniczka programu "Big Brother" podczas ostatniej rozmowy ze swoją mamą została poproszona o przejęcie opieki prawnej nad swoim bratem, który jest od niej młodszy o 14 lat.

- Poj***ło ciebie i poj***ło lekarza - odparła całkowicie zaskoczona. 

Zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji i wiedziała, że jej mama już wkrótce odejdzie. Dziewczyna nie chciała jednak się z tym pogodzić aż do ostatniej chwili. Podczas opowiadania o tym trudnym czasie również straciła panowanie nad emocjami i zaczęła głośno płakać. Cała sytuacja była tak niesamowicie poruszająca, że ścisnęła za gardło nawet producentów. By wynagrodzić choć trochę Marchewce koszmarne przeżycie, przygotowali jej urodzinową imprezę niespodziankę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci stanęli na wysokości zadania i okazali nieprawdopodobne wsparcie Marchewce

Kadr z chwili zwierzeń pojawił się także na Instagramie programu "Big Brother", na którym na bieżąco pojawiają się najważniejsze informacje. Fani chętnie komentują tam wszystkie wpisy, a  w przypadku poruszającej historii Marchewki stanęli na wysokości zadania. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się dziesiątki pocieszających komentarzy oraz liczne słowa wsparcia. 

- Ona wygra ten program, BB robi dla niej i brata prezent urodzinowy i że w ogóle jest taka szczera - twierdzi fanka. 

- Jesteś wspaniała, nie poddawaj się i bądź twarda - dodaje kolejna osoba. 

- Biedna, tak dużo przeszła. Bądź silna dziewczyno, wierzymy w ciebie - czytamy. 

Fot. Instagram/bigbrother.tvn7

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Pierwszą ciążę długo ukrywała przed mediami. Lewandowska pokazała właśnie ciążowy brzuszek
  4. Groźna bakteria w produkcie Biedronki. Lepiej natychmiast wyrzućcie go do śmieci!
  5. Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł