Była największą skandalistką Big Brothera. Teraz żyje zupełnie inaczej

Była największą skandalistką Big Brothera. Teraz żyje zupełnie inaczej Źródło: TVN

"Big Brother" przyniósł jej niemały rozgłos. Była uczestniczką 1 edycji programu. Choć wtedy słynęła z kontrowersji, dziś jest zupełnie inną kobietą. Zmieniła się o 180 stopni.

Pierwsza edycja programu okazała się być wielkim hitem. Polacy pokochali "Big Brothera". Możliwość podglądania uczestników przez 24 godziny była czymś nowym w polskiej telewizji. Jeszcze kilkanaście lat temu, zdobyć rozgłos i sławę było naprawdę ciężko. Trzeba było się nieźle namęczyć, by pisano o tobie w gazetach. Tylko jedna rzecz nie zmieniła się w tej kwestii. Najlepszy wpływ na wzrost popularności ma kontrowersja. Ta uczestniczka postanowiła iść tym tropem i zrobiła wokół siebie sporo szumu. Dziś, nie mówi się o niej tak, jak kiedyś. Czy dalej jest taką skandalistką? 

Kilkanaście lat temu było o niej głośno 

"Big Brother" przyniósł jej niemały rozgłos. Monika Sewioło wzięła udział w pierwszej edycji programu. Okazała się najbardziej kontrowersyjną lokatorką domu Wielkiego Brata. Miała wówczas 24 lata a "popularność" zyskała dzięki pewnej kąpieli. Nie była to oczywiście zwykła kąpiel. Uczestniczka postanowiła zrelaksować się pod prysznicem. Wystąpiła nago przed milionami widzów. Od momentu tego występku, było o niej naprawdę głośno. 

Monika miała ogromne parcie na szkoło, a jej celem było zaistnieć w show-biznesie. Nie ukrywała tego. Jej cięty język i skandaliczne zachowania podobały się widzom. Mimo to dość szybko pożegnała się z programem. Jeszcze przez jakiż czas, dzięki słynnej kąpieli było o niej głośno. Sewioło postanowiła to wykorzystać i jak najszybciej zabrać się za swoją karierę. 

Od "Big Brothera" do studia nagraniowego 

Monika po opuszczeniu programu postanowiła rozpocząć karierę wokalną. Nagrała własną piosenkę. Zaczęła również współpracować z zespołem "Nietykalni". Wydali razem album "Wiatr". Wydawać by się mogło, że od zostania wymarzoną celebrytką dzieli ją jeden, mały krok. Niestety kariera piosenkarki nie poszła jej tak, jakby tego chciała. Sewioło nie poddawała się i postanowiła chwycić się czegoś, co bardziej mogło do niej pasować, biorąc pod uwagę jej wystąpienie nago.  

Kolejny krok: odważna sesja

Sewioło nie miała się czego wstydzić. Takiej figury pozazdrościłaby jej niejedna kobieta. Była uczestniczka "Big Brothera" nie odczuwała skrępowania przed rozebraniem się, co tylko potwierdziła jej odważna kąpiel przed kamerami. Nikogo zatem nie zdziwiło, że gdy otrzymała propozycję, by wziąć udział w sesji do "Playboya" nie zastanawiała się długo. 

Wydanie z Moniką na okładce okazało się być wielkim hitem. W całej historii polskiego wydania sprzedawał się najlepiej. Po swojej odważnej sesji, Sewioło postanowiła spróbować sił w aktorstwie. Choć zagrała kilka ról, tym razem również nie udało jej się zaistnieć w show-biznesie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziś jest zupełnie inną kobietą 

Mimo usilnych starań, Monice nie udało się na dłużej zaistnieć jako celebrytka. Po upływie kilku następnych lat, wartości, którymi się kierowała, zupełnie się zmieniły. Dziś jest poważną i dojrzałą kobietą, której nie zależy na sławie. Stroni od kontrowersji i nietaktownych zachowań czy wypowiedzi. Odnalazła swoją drogę życiową, którą podąża. Spełnia się zawodowo w marketingu. W kwestii wyglądu niewiele się zmieniło. Wciąż jest tak samo piękną blondynką o zniewalającej figurze. 

Jak się okazuje, udało jej się utrzymać bliski kontakt z niektórymi z uczestników "Big Brothera". To z pewnością jedyna rzecz, która przynosi jej miłe wspomnienia z czasów programu. Sewioło przyznała, że nie jest zadowolona z tego, do czego była w stanie się posunąć, by zostać celebrytką. Być może już niedługo będzie mogła zaistnieć w show-biznesie, jednak tym razem jako zupełnie inna Monika Sewioło. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: PLOTEK

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News