Co ukrywa Klaudia z Big Brothera?! Ma powód, dla którego nie zakłada spódnicy

Co ukrywa Klaudia z Big Brothera?! Ma powód, dla którego nie zakłada spódnicy Źródło: Screen/youtube/tvnpl

"Big Brother" zaskakuje fanów. Wygląda na to, że wywołująca ogromne emocje Klaudia Marchewka skrywa pewną tajemnicę. Okazuje się, że uczestniczka ma powód, przez który nie chce założyć spódniczki.

"Big Brother" tygodniami promowany był jako format, który wstrząśnie polską telewizją. Pojawiło się wiele sugestii, że przywrócenie tego programu po wielu latach będzie gigantycznym sukcesem, na którym stacja TVN zarobi ogromne pieniądze, nie wszystko jednak okazało się tak idealne. Pierwsze odcinki zostały bardzo ozięble przyjęte przez widzów, których zdaniem dom Wielkiego Brata w przeszłości był o wiele ciekawszy, niż nowa seria. 

Twórcy dwoją się i troją, by zaciekawić swoich widzów, przez co na ekranach dochodzi do coraz ciekawszych sytuacji. Właśnie na jaw wyszło, że wywołująca skrajne emocje wśród fanów Klaudia również skrywa pewną mroczną tajemnicę. Wygląda na to, że uczestniczka programu "Big Brother" ma powód, przez który nie chce pokazać się publicznie w spódniczce. 

"Big Brother" dał uczestnikom kolejne zadanie do wykonania

Początkowo widzowie narzekali, że nowa edycja jest nudna, bo uczestnicy nie dostają żadnych ambitnych zadań i zwyczajnie się nudzą. Oglądanie zaspanych ludzi włóczących się bez celu po wielkiej willi nie należy do najciekawszych zajęć, dlatego też pojawienie się zadań narzucanych z góry przyjęto z wielkim optymizmem.

Scenariusze są bardzo różnorodne i kreatywne, a ostatnie zadanie z pewnością zapadnie uczestnikom w pamięci na długo. Producenci programu "Big Brother" wymyślili bowiem, że muszą oni przenieść się do czasów szkolnych, co wiązało się również z ubraniem mundurków. Wszyscy świetnie się przy tym bawili, jako jedyna jednak problem miała wywołująca wiele kontrowersji Klaudia Marchewka. Głośno stwierdziła przed kamerami, że mundurka, w którego skład wchodzi spódniczka, nie zamierza ubierać, co zaintrygowało fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ukrywa przed światem Klaudia Marchewka? 

Przez tę decyzję grupa Marchewki musiała oddać kosmetyki i środki czystości, a w mediach pojawiła się cała fala spekulacji dotyczących powodu, przez który uczestniczka zdecydowała się podjąć właśnie taką decyzję. 

Sama Klaudia nie chciała komentować sprawy, najwyraźniej jednak ukrywa coś, co nie pozwala jej na założenie spódniczki. Dobrowolnie w rozmowie z Łukaszem przyznała zresztą, że ma pewną tajemnicę, po której podobno ludzie mogliby zmienić o niej zdanie. Fani już nie mogą doczekać się momentu, w którym wszystko wyjdzie na jaw, ciężko jednak powiedzieć, o co dokładnie chodzi.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News