Zdradził ją jeden szczegół! Bardzo pikantna przeszłość Natalii z Big Brothera

Zdradził ją jeden szczegół! Bardzo pikantna przeszłość Natalii z Big Brothera Źródło: Instagram/nataliawrobelofficial

Big Brother miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu, a internauci już znaleźli pikantne szczegóły z życia Natalii. Dziewczyna nie wspomniała o tej jednej rzeczy, ale zdradziło ją coś, o czym zupełnie nie pomyślała. Zaskakująca prawda o jej przeszłości wyszła na jaw.

Big Brother niedawno się rozpoczął, a 21 uczestników show przekroczyło próg domu Wielkiego Brata. Wszyscy chcieli przedstawić się w jak najlepszym świetle, ale tylko Natalia zdecydowała się na absolutną szczerość. Dziewczyna już stała się sławna dzięki swoim dawnym uczynkom. Została zdemaskowana przez niepozorny szczegół.

Natalia wyróżniła się na tle innych uczestników. Zapewniła sobie mocny start

Podczas pierwszego odcinka programu Big Brother uczestnicy opowiadali, dlaczego chcą wejść do domu Wielkiego Brata. Większość z nich podobno nie brała pod uwagę pieniędzy, popularności ani romansu. Ich decyzja opierała się na chęci wzięcia udziału w nietypowym eksperymencie, który odetnie ich od świata na wiele dni. Tylko Natalia zdecydowała się na bezwzględną szczerość.

Kobieta przyznała się, że udział w reality show ma jej pomóc w zostaniu celebrytką.

- Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką - powiedziała.

Wyznanie z pewnością sprawiło, że zainteresowała sobą wielu widzów. To, co odkryli internauci, jeszcze bardziej podsyci fascynację Natalią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestniczka programu Big Brother została zdemaskowana. Odkryto pikantne szczegóły z jej życia

Natalia Wróbel ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Podobno w wieku 12 lat skończyła z posłuszeństwem, a uczy się głównie na własnych błędach. Jak sama przyznaje, kocha imprezy, a w kontaktach z mężczyznami lubi być uległa, bo dzięki temu czuje się w pełni kobieco.

Mimo młodego wieku uczestniczka najnowszej edycji show Big Brother sporo podróżowała. W wieku 18 lat zamieszkała we Włoszech, a następnie w Szwajcarii, gdzie poznała swojego obecnego partnera. To właśnie z tego okresu pochodzi niezwykłe odkrycie internautów.

Odkryli, że Natalia podczas pobytu we Włoszech zajmowała się tańcem na rurze. Wystąpiła nawet w reklamie promującej jeden z klubów ze striptizem. Klip znaleźli ją w internecie i podobno nie ma mowy o pomyłce. Blondynka z filmiku nie tylko jest bardzo podobna do uczestniczki programu Big Brother z twarzy, ale też ma jeden niepowtarzalny znak rozpoznawczy. Chodzi o charakterystyczny tatuaż na plecach, który nie pozwala na żadne wątpliwości.

Internauci z pewnością nie spoczną i będą szukać kolejnych szokujących informacji o uczestnikach programu Big Brother.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Największa gwaizda "Barw Szczęścia" pokazała DOM! Fani są w szoku, od luksusu boli głowa
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  4. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News