Nagły zwrot w Big Brotherze! Podmienią uczestników na innych. AKTUALIZACJA: Znamy nazwiska

Nagły zwrot w Big Brotherze! Podmienią uczestników na innych. AKTUALIZACJA: Znamy nazwiska Źródło: youtube.com/tvn

Big Brother zaskoczy swoich widzów. Po raz pierwszy w historii show dojdzie do "podmianki" uczestników w Domu Wielkiego Brata. Takiego zwrotu akcji nikt z fanów show nie mógł się spodziewać.

Big Brother to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji stacji TVN. Show, które w założeniu miało przyciągać dużą publikę, jest obecnie szeroko komentowane. Wszystko przez, zdaniem widzów, słaby poziom realizacji i nieciekawych uczestników. Mimo wszystko TVN chce ratować program i postanowił wprowadzić nowych uczestników. 

Big Brother wprowadzi nowych uczestników

Według doniesień płynących ze stacji w programie dojdzie do podmianki wyrzuconego za złe zachowanie Maćka, który chciał pobić Łukasza oraz Marleny, która stęskniła się za dziećmi.

- Wszystko się nawarstwiło. Tęsknota za dziećmi, pewne sytuacje, które się w domu pojawiły. Na pewno nie odeszłam z powodu jakiegoś uczestnika. Nie byłam przygotowana na aż tak wiele - mówiła gwiazda programu.

Nowe nazwiska mają odpowiedzieć na komentarze ze strony fanów, którzy nie polubili nowych uczestników programu. Stacja, która nie może pochwalić się najwyższymi możliwymi słupkami oglądalności "Big Brothera", chce jeszcze raz przekonać publiczność, że warto jest poświęcić swój czas na włączenie TVN 7.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Big Brother nie podał oczekiwaniom widzów

Nie da się ukryć, że program promowany przez TVN jako największe widowisko wiosny 2019 jak na razie się mocno nie sprawdza. Mimo że w castingach miało wziąć 12 tysięcy uczestników, a telewizja mówiła o wielkim zainteresowaniu, to oglądalność show spada z odcinka na odcinek. Ta desperacka próba ratowania programu ma spróbować sprostać ze słowami Katarzyny Mazurkiewicz, czyli szefowej TVN 7, która jeszcze miesiąc temu miała wielkie oczekiwania co do wznowienia Big Brothera.

- Zainteresowanie programem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - do tej pory otrzymaliśmy 12 tysięcy zgłoszeń. Od czasu pierwszej edycji minęło 18 lat, wracamy więc do kultowego formatu, wiele się jednak przez ten czas zmieniło. Żyjemy teraz w dobie internetu i mediów społecznościowych - pytanie, jak uczestnicy odnajdą się w sytuacji izolacji? Jak będzie wyglądało prawdziwe życie bez internetowego filtra? Duży wpływ na to, co będzie się działo w Domu Wielkiego Brata, będą mieli widzowie - mówiła ówcześnie Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN 7, na którym będzie emitowane show.

AKTUALIZACJA

Telewizja TVN ogłosiła, że osobami, które zamieszkają w "domu Wielkiego Brata" będą Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. Pochodząca z Białobrzegów 32-latka jest stewardessą, a jej nowy kolega wykonuje fach barmana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Nadchodzą kolejne, wielkie zmiany w emeryturach. Nowe dodatki, świadczenia i wnioski
  4. Jackowski ostrzega Polaków przed najgorszym. Na naszych oczach rozegra się prawdziwy koszmar
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter
  6. Sensacyjne wyznanie gosposi księżnej Diany. Dopiero teraz zdecydowała się to ujawnić

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News