Udawane stosunki i znęcanie się nad psem nie pomogły? Pikantny romans w Big Brotherze

Udawane stosunki i znęcanie się nad psem nie pomogły? Pikantny romans w Big Brotherze Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNpl

Big Brother z powodu towarzyszących produkcji kontrowersji traci widzów - choć twórcy przekonani byli, że będzie zupełnie odwrotnie. Z każdym odcinkiem pojawiają się nowe wątki, które nie są przez widownię odbierane zbyt pozytywnie. Aby uratować atmosferę, twórcy planują przygotować dla fanów coś specjalnego. Takiego posunięcia nie spodziewał się jednak nikt.

Big Brother to program, który powrócił po latach do telewizji. Sukces poprzednich edycji sprawił, że twórcy po raz kolejny postanowili zaserwować widzom TVN show, które słynie z kontrowersji.

A takich tam rzeczywiście nie brakuje. Ostatnio falę oburzenia wywołał odcinek, w którym to, według internautów, znęcano się nad psem jednego z uczestników. Wcześniej hejt pojawił się w kontekście żartów, które często były homofobiczne, ksenofobiczne, a także rasistowskie.

W obliczu tak niesprzyjającej atmosfery, twórcy postanowili zrobić coś w kierunku poprawienia oglądalności - tym razem jednak w taki sposób, aby widzowie nie poczuli się urażeni, a jednocześnie mieli dostarczoną rozrywkę na satysfakcjonującym ich poziomie. W skrócie - już niedługo w Big Brotherze dojdzie do romansu, jakiego nie widział jeszcze nikt.

Big Brother szykuje dla widzów prawdziwą petardę? Mówią o romansie na planie

Z programu na własne życzenie odeszło kilku uczestników, którzy zawiedzeni atmosferą panującą w programie postanowili zrezygnować z show. Na ich miejsce zaproszono Angelikę Gołaczkowską. Dziewczyna od samego początku bardzo spodobała się zarówno widzom, jak i reszcie mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczególnie jeden z uczestników zdaje się być zainteresowany Angeliką. Mowa oczywiście o Igorze, który jako pierwszy postanowił spędzić trochę więcej czasu w towarzystwie nowej koleżanki. W rozmowach między nimi nie brakuje żartów, które świadczą o chemii między dwojgiem. Angelika ostatnio przygotowała nawet dla Igora śniadanie, co było dla niego bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

 - Trochę porozmawialiśmy przez te 2 dni, w porządku dziewczyna, życiowa taka, normalna, nie żadna gwiazda. Myślę, że tak się nam ten kontakt ułoży, że będzie okej. Będziemy na pewno uprawiać różne aktywności - powiedział Igor przesłuchiwany w pokoju Wielkiego Brata.

Czy ich dobrze rokująca znajomość z czasem przerodzi się w pikantny romans, o którym mówić będą wszystkie media? Czas pokaże.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Seria ataków na kościoły w Sri Lance. Nie żyje ponad 50 osób

Źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News